Zkušenosti klientů

Starší yorkšírský teriér-selhávání srdíčka

Koncem září jsem byla ve veterinární ordinaci na kontrole s Frodem po 2 měsíčním užívání léku na snížení krevního tlaku,aby se ulevilo jeho srdíčku,protože začal při námaze kašlat.Ale šelest na srdci byl ještě horší než na začátku léčby a stále kašlal při větší námaze a tak mu byl přidán silnější lék.Ale to začal kašlat ještě víc a tak jsem si myslela,že po týdnu budu muset opět jít na veterinu,že po dalším léku je to ještě horší. A to jsem konzultovala s mojí dlouholetou kamarádkou,paní Janou Indrychovou,která mi poradila jeden přípravek.Dala jsem ještě ten večer 1 kapku a následující den nic.Dala jsem druhý den 1 kapku a kašel z 80%-ti procent vymizel.Bylo to jak malý zázrakJeště jsem doobjednala dle doporučení jeden přípravek a dávám také 1 kapku denně ,ale dávám i lék z veteriny.Dnes jsem byla na kontrole a paní doktorka konstatovala,že Frodo je "dobrý".takže šelest se o hodně zmírnil a také kašel je jen občas ráno a večer a jen pár povrchních pokašlání.Takže mi rada paní Jany moc a moc pomohla,hlavně mému pejskovi,jsem za to moc vděčná.

Přidat nový příspěvek

JANA INDRYCHOVÁ

Topolová 4
783 01 Olomouc
IČO 68182546
DIČ CZ6653252122

tel.: +420 777 225 517
Vytvořeno službou Webnode