Zkušenosti klientů

Krmení firmy Reico

Mám 4 kavalírky a vždy jsem pro ně chtěla kvalitní krmivo. Na radu paní Jany Indrichové jsem vyzkoušela granulky od firmy Reico a jejich konzervy. Pejskům moc chutnají, každé dávky se nemůžou dočkat. Krmení příjemně voní, kluci po něm velmi dobře prospívají a přitom si udržují vyrovnanou hmotnost. Mám pocit, že se jim zlepšila kvalita srsti a začala jim víc růst. Jsem maximálně spokojená s kvalitou výrobků firmy Reico a také s rychlostí dodávek krmiva.
Od objednání máme granulky doma do 3 dnů. Paní Jana Indrichová nás jako své klienty velmi dobře zaštiťuje a pomáhá okamžitě, když cokoli potřebujeme a také umí vše kolem výrobků firmy Reico dobře vysvětlit. Má o všem velmi podrobné informace, které pomůžou se v nabídce zorientovat. Jsem ráda, že jsem ji poznala a můžu využívat její poradenství. Za víc jak 11 let, co máme pejsky jsme vystřídali hodně granulí, tyto za studena lisované od Reico nám vyhovují a chutnají nejvíc.
Velké díky paní Jano

Přidat nový příspěvek

indryjana@seznam.cz

Pokud mi chcete napsat e-mail, využijte kontaktní formulář. Najdete jej v kolonce www.bylinkyprozvirata.cz/kontakt/. Odpovím, co nejdříve.

Pokud potřebujete projednat něco akutního, je lepší mi rovnou zavolat na tel. 777 225 517 . Ráda se Vám budu věnovat.

JANA INDRYCHOVÁ

Topolová 4
783 01 Olomouc
IČO 68182546

tel.: +420 777 225 517
Vytvořeno službou Webnode