Pokud jste zastáncem zdravého životního stylu, čisté přírody a soužití s ní, nabízím vám možnost jak pomocí přírodních bylinných prostředků Energyvet udržovat a regenerovat zdraví i našim zvířecím kamarádům. Není nemoc, aby na ni nebyla bylinka. A pro zvířata to platí dvojnásob. Reagují na byliny lépe než lidé. www.bylinkyprozvirata.cz/ohlasy-klientu/

Aby se nemoci nevracely, je třeba dát dopořádku hlavně krmení. Komerční granulovaná strava bývá hlavní příčina zdravotních potíží. www.bylinkyprozvirata.cz/news/jen-co-vybehne-ven-zacne-vas-pes-pojidat-travu/ Doporučuji přečíst si knihu Kočky by kupovaly myši.  www.bylinkyprozvirata.cz/news/odborna-literatura/                                                                           

Ideální je krmení syrovou či vařenou stravou, ale pozor abyste si nepokazili tuto čistou stravu dokrmováním granulemi a pamlsky s konzervanty a další chemií. Jediné granule, které se hodí k syrové či vařené stravě jsou granule lisované za studena. Díky technologii výroby jsou tyto granule bez chemie a neporušené suroviny tlakem ani teplotou zajišťují stejné trávení jako u syrové stravy. Pamlsky je dobré si péct doma nebo si hlídat při koupi aby byly z čistých, psům neškodných surovin bez chemie.  Hlídejte si také dobře vyváženou krmnou dávku po minerální stránce, z čistě přírodních, dobře stravitelných surovin.

 

Pokud z jakéhokoliv důvodu nemůžete krmit syrovou či vařenou stravou, mám pro vás praktickou alternativu od firmy Reico vital - systeme v podobě vynikajících konzerv s kompletním mokrým krmením a granulí lisovaných za studena. Rodinná německá firma vyrábí krmiva z poctivých surovin, čistě přírodních, v potravinářské kvalitě, bez genetické modifikace. Krmivo je natolik čisté, že ti co krmí syrovou či vařenou stravou používají granule Reico lisované za studena, konzervy a minerální přípravek Petmin jako doplněk ke svému krmivu.  www.bylinkyprozvirata.cz/reico/

 

Jsem distribučním partnerem této firmy a pokud máte zájem, mohu s vámi sepsat objednávku a nechat vám poslat krmivo přímo k vám domů. Stačí, když mi zavoláte a všechno spolu probereme. Podle stáří, plemene, aktivity a zdravotního stavu vybereme nejvhodnější krmení, propočítám vám denní krmnou dávku i cenovou kalkulaci. Pokud budete spokojení, následně můžeme udělat objednávku.

Pro mé klienty je celoživotní servis zdarma samozřejmostí. Původním povoláním jsem zootechnik a tak jsem zvyklá starat se o zvířata bez víkendů i svátků. V případě potřeby tedy volejte kdykoliv. Jde mi o zdraví a spokojenost vašich čtyřnohých přátel a proto mě tato kombinace čistého krmení bez chemie s bylinnými koncentráty  těší a osvědčila se. Pomohla už spoustě mých svěřenců. Bude mi ctí, věnovat se i vašemu zvířeti. 

 

BYLINKY PRO ZVÍŘATA - PORADNA na Facebooku

www.facebook.com/bylinkyprozvirata/

Přijměte také pozvání do fb skupinky BYLINKY PRO ZVÍŘATA

www.facebook.com/groups/bylinkyprozvirata/

 

 

JANA INDRYCHOVÁ

Topolová 4
783 01 Olomouc
IČO 68182546
DIČ CZ6653252122

tel.: +420 777 225 517
Vytvořeno službou Webnode