Zkušenosti klientů

zánět ucha

Moc děkuji Janě za roční ochotnou a profesionální podporu v péči o naši Audrey (15 měsíční kříženec labradora a border kolie). Od malinka je krmená konzervama Reico a jejich granule Olymp používáme jako odměny/pamlsky. Taktéž naprosto miluje jejich žvýkací produkty - kůže z hlavy, uši, šlachy nejvíc, ale i sušené maso. Navíc dostává doplňky stravy Aufbau-Vittal a byliny na odčervení (Pro - 1). Jsem velmi vděčná, že jsme našli někoho, kdo nesáhne automaticky po chemii a nejjednodušším řešení, ale hledá šetrné a účinné cesty. V zimě nám pomohl výborně Virovet a Imunovet od Energy na psincový kašel, ode dneška zkouším Gynovet proti klíšťatům. Před týdnem dostala Audrey nehezký zánět ucha - po stěru u veterináře nalezeny kvasinky. Na doporučení Jany jsme nasadili úžasný pudr Bajazin - úleva opravdu přišla hned první den a do tří dnu zmokvané ouško suché, nečistota vysrážená na okraji, takže teď už jen mažeme měsíčkovou mastí. Jana je mi vždy psychickou podporou, za to velký dík. Jsme chovatelé - začátečníci a člověk ocení radu člověka, kterému důvěřuje. Jako vždy dodávám, že Audrey má nádhernou srst, naprosto nesmrdí, spí s náma v posteli, má hodně energie a je to krásný, spokojený pes. Jako hlavní krmivo u nás zůstávají stále konzervy, protože nám prostě dělá dobře, že jí kvalitní stravu. Děkuju, Jani, a přeju hodně spokojených klientů!

Přidat nový příspěvek

indryjana@seznam.cz

Pokud mi chcete napsat e-mail, využijte kontaktní formulář. Najdete jej v kolonce www.bylinkyprozvirata.cz/kontakt/. Odpovím, co nejdříve.

Pokud potřebujete projednat něco akutního, je lepší mi rovnou zavolat na tel. 777 225 517 . Ráda se Vám budu věnovat.

JANA INDRYCHOVÁ

Topolová 4
783 01 Olomouc
IČO 68182546

tel.: +420 777 225 517
Vytvořeno službou Webnode