Zkušenosti klientů

Jedině Reico!

I já se ráda podělím o zkušenost s Reicem a Energy. Máme doma 11ctiletého pejska Shi-tzu,který trpěl častým zvracením. Na internetu jsem se tenkrát dopátrala pani Jany a hned ji kontaktovala. Byla strašně ochotná řešit to semnou i o vikendu, prostě zlatý člověk. Nasadila nám Regavet,vše vysvětlila a už jsme čekali jen na balik:-).
Jaké bylo naše překvapení, jak to pejskovi chutná a prospívá.
Po nějakém čase jsme ještě skrz jiné zdravotní problémy skončili na veterině, kde nám řekli, ze pejskovi se špatně vyprazdňuje žaludek, dle jejich odhadu z ultrazvuku ,že mu tam snad něco prorůstá do střev,proto to špatné vyprazdňování .... samozřejmě chtěli operovat a že to nebyla lehká operace... Odjela jsem z pláčem a hned jeste večer kontaktovala paní Janu... Opět mě uklidnila,řekla že určitě by neoperovala... upravila nám stravu o vlákninu, zeleninu,nasadila kingvet. Ať už je to jak to je a skrývá se v pejskovi cokoli,dnes je to sedmý měsíc od diagnózy, pes je veselý, prospívá v rámci svých let a Reico miluje!
Mimo jiné na veterině trošku jeho stávající stav nechápou, ale nemá cenu vysvětlovat a chodíme tam jen v největší nutnosti! Reicu a paní Janě velké diky!!!!

Přidat nový příspěvek

JANA INDRYCHOVÁ

Topolová 4
783 01 Olomouc
IČO 68182546
DIČ CZ6653252122

tel.: +420 777 225 517
Vytvořeno službou Webnode