Zkušenosti klientů

Poděkování

Máme ročního kavalíra Matěje. Od září loňského roku jsme se střídavě potýkali s krvavými průjmy. Vždy zhruba tři neděle v pododě, pak tři dny krvavý průjem, zase v podhodě a když už jsem si začínala znovu myslet, že to bude dobré, zase znovu krev. Veterinu jsme navštívili zoufale nesčetněkrát, radši ani nebudu počítat, kolik peněz jsme tam nechali. Třikrát jsme absolvovali test na prvoka giardii, jednou byla v podezření tasemnice, pak nás hodili do pytle ,,potravinová alergie". Ze začátku vše vypadalo optimisticky, říkala jsem si, že stačí vychytat na co tu alergii máme. Pak se vše ale strašně zhoršilo. Byla jsem zoufalá. K paní Indrychové jsem přišla jako slepý k houslím a na doporučení jí zavolala. A když už jsme u těch přirovnání, tak jako nevěřící Tomáš jsem šla koupit pohanku, se kterou jsem měla míchat krmení, aby se trávení ulevilo. Říkala jsem si, pes to stejně nebude, ale já budu mít čisté svědomí, že jsem vyzkoušela, co se dalo. Ale co se nestalo.... pes celou dávku zbaštil naprosto nadšeně, jako kdyby tušil, že to potřebuje. Od té doby mícháme pohanku s konzervami Reico, dáváme Probiovet, Regavet, Cytosan Inovum (řada Energy) a Petmin (Reico), vše samozřejmě na doporučení. Dnes je to přesně pět týdnů, co měl Matěj naposledy krvavý průjem. Děkuji za nezištnou pomoc a světlo na konci tunelu v okamžiku, kdy už jsem začínala mít pocit, ,,že je všechno v háji...". DÍKY!!!

Přidat nový příspěvek

JANA INDRYCHOVÁ

Topolová 4
783 01 Olomouc
IČO 68182546
DIČ CZ6653252122

tel.: +420 777 225 517
Vytvořeno službou Webnode