Za vynikající kvalitu VELMI PŘÍZNIVÁ CENA

Např. denní krmná dávka pro pejsky do 5 kg je 200g konzervy.

Cena této krmné dávky na den je 25,- Kč !!! za 200g lepších surovin, než si sami dáváme na svůj stůl...

Konzerva obsahuje 69% masa + vnitřnosti v potravinářské kvalitě z německého kontrolovaného zemědělství, což je u nás téměř kvalita bio čili lepší, než si sami dáváme na svůj stůl... V té samé kvalitě příkrm + různé druhy zeleniny a minerální rovnováha v organické podobě, které si firma velmi cení a přidává ji do svých krmiv, zatím jako jediná v Evropě.
Získává se tzv. mikronizací z různých druhů řas. Mikronizace je technologie, při níž se tyto řasy pomelou na částečku menší, než je buňka. Tudíž se vstřebávají už sliznicemi v tlamičce a do 20 min. se dostanou do krevního oběhu, aniž by prošly trávicím ústrojím. Jsou proto velmi vhodné i pro zvířata se sníženou schopností absorpce, vlivem nemoci nebo u starších zvířat a nebo při zvýšené potřebě množství minerálních látek např. gravidní, kojící matky, růst štěňat a pod. Díky mikronizované podobě si zvíře vezme každý den přesné množství co potřebuje a zbytek se bez ukládání vyloučí přirozenou cestou ven.
A ještě jednu velkou a ze zdravotního hlediska zásadní přednost tyto konzervy mají. Před postupným, pozvolným zavařovacím procesem, aby se neznehodnotil obsah surovin, se přidává několik druhů kvasnic a kvasinek. Po zavaření se konzervy nechají ještě 6 týdnů zrát a teprve potom, až tyto kultury prostoupí obsah konzervy, se posílají k zákazníkům. Tyto kultury jsou velmi prospěšné střevní mikroflóře a dělají z konzervy živou stravu... ( v přírodě, když šelma zabije svou kořist, první jde po střevech, protože tam jsou pro ni životně důležité mikroorganizmy) jak každý zkušený chovatel ví, zdravá střeva = zdravý pes. U lidí je to to samé. V této souvislosti doporučuji přečíst si knížku 10% člověka od Allany Collen. Platí to jak pro lidi, tak pro zvířata.
Tohle všechno, jen po otevření víčka a ohřátí ve vodní lázni, má pejsek za 20,- Kč k dispozici !!! Bez shánění surovin ve farmářských prodejnách, bez vaření, bez přemýšlení, jak správně vyvážit krmení, aby něco nechybělo....

Konzervy se nám osvědčily i jako dieta při různých zdravotních obtížích.

Stačí ke konzervě přidat ještě víc příkrmu, aby se odlehčilo od živočišných bílkovin, např. rýže nebo pohanka a podušené zeleniny (např. mrkev, celer, petržel, zelí, červená řepa, listová zelenina, špenát, mangold, hl.salát, cukina.) Co kdo má doma a co se vzhledem k daným zdravotním potížím hodí.
Konzervy od Reica jsou opravdovým pokladem pro psy a kočky. Navíc cenově, vzhledem ke kvalitě, úžasně výhodné.
Reico doporučuje pejsky do 15kg krmit pouze konzervami a ty větší, vzhledem k financím, půl na půl s granulemi lisovanými za studena tzv.sušeným barfem.

indryjana@seznam.cz

Pokud mi chcete napsat e-mail, využijte kontaktní formulář. Najdete jej v kolonce www.bylinkyprozvirata.cz/kontakt/. Odpovím, co nejdříve.

Pokud potřebujete projednat něco akutního, je lepší mi rovnou zavolat na tel. 777 225 517 . Ráda se Vám budu věnovat.

JANA INDRYCHOVÁ

Topolová 4
783 01 Olomouc
IČO 68182546
DIČ CZ6653252122

tel.: +420 777 225 517
Vytvořeno službou Webnode