OBJEDNÁVKY

Reico je německá rodinná firma zaměřená na soužití s přírodou a klienty nebere jen jako spotřebitele. Své zboží prodává formou přímého prodeje, aby poradci o své klienty pečovali podle jejich individuálních potřeb, nejen při první objednávce, což se velmi dobře doplňuje s mou poradenskou praxí. Toto krmivo nenajdete nikde v e-shopech ani v kamenných prodejnách, ale objednává se pouze u partnerů firmy Reico a zasílá se klientům domů na adresu přímo z firemního e-shopu.

První objednávku s vámi sepíšu já. Platí se dopředu kartou, paypalem nebo převodem z účtu. Po zaplacení vám Reico vychystá zboží a pošlou vám vaše uživatelské jméno a heslo k přístupu do firemního e-shopu a vy si pak následně budete moci objednávat sami.

Pokud se stanete mými klienty, máte mou bezplatnou péči kdykoliv budete něco potřebovat pořešit, neváhejte se mě zavčas zeptat. Pátek, svátek, sobota, neděle, kdykoliv během dne. Od toho tu jsem, to je náplní mé práce. Najdeme spolu optimální krmení pro vašeho svěřence a mohu poradit jak po výživové, tak po bylinné stránce viz www.bylinkyprozvirata.cz/ohlasy-klientu/. Můžeme tak dát zvířata v krátké době opět do pořádku a předejít zbytečným stresům, trápením a chemickým lékům, které vybíjí střevní mikroflóru a mají škodlivý vliv na jejich zdraví. Spousta věcí se dá v krátké době pořešit bylinnými koncentráty, které můžete mít doma po ruce, v domácí lékárničce nebo zakoupit rychle v nejbližších energycentrech nebo v e-schopu. Čím dříve, při prvních příznacích se nasadí bylinky, tím rychleji se všechno napraví. Šetříme tím vaše zvířata i vaši peněženku.

Co se týče objednávek, které si pak děláte už sami, apeluji na vás, nenechávejte je až na poslední chvíli, ale objednávejte si minimálně se 14-ti denním předstihem. Dodací doba se průběžně aktualizuje v e-shopu. Od 3 až do 6 pracovních dnů, podle vytížení expedice. Jakmile Reico předá vaši objednávku přepravci, e-mailem vám pošlou oznámení s číslem vašeho balíku a když na něj kliknete, můžete sledovat, v jaké fázi doručování a kde se váš balík zrovna nachází.

 

JANA INDRYCHOVÁ

Topolová 4
783 01 Olomouc
IČO 68182546
DIČ CZ6653252122

tel.: +420 777 225 517
Vytvořeno službou Webnode