CENY KRMIV

Lidé se občas ptají, proč nejsou u krmiv Reico vital - systeme uvedené ceny. Tady je vysvětlení:

Reico se prodává formou přímého prodeje, protože firma chce svým klientům poskytovat maximální servis v individuálním přístupu ke každému zákazníkovi. Nejde jen o to prodat krmení, ale hlavně tímto krmením pomoci zvířatům regenerovat organismus. Není to jen obyčejné krmení, ale revitalizující systém a k tomu abyste správně vybrali a krmení splnilo svůj, nejen výživový, účel je třeba znát hlavně účinky jednotlivých kombinací krmení, podle potřeb vašich zvířat. 

Druhy krmiva a krmná dávka se určují přesně na míru podle zdravotního stavu, plemene, stáří, aktivity a dalších specifických požadavků. A proto je důležité s majitelem zvířete komunikovat. To se ale neděje, když si lidé zjistí pouze cenu a ne možnosti daného krmiva, které však pouze ze složení nevyčtou. Proto se neuvádí cena a upřednostňuje se konzultace, která vás nic nestojí, jen vaši snahu o to, aby jste byli svým svěřencům dobrými pány, kteří se o ně správně postarají. Krmení takto vybrané má, oproti výběru jen podle složení na obalu, nesrovnatelný přínos. Splňuje svůj revitalizující účel a není pohou náhodnou zkouškou.

Na základě konzultace vám určím nejvhodnější krmení a pak teprve propočtu cenu za krmení a vy si zvážíte, jak je to pro vás zajímavé.  Cenově se krmiva Reico pohybují na úrovni holistických krmiv. Pokud je potřeba, hledáme společně i různé cenové varianty tak, aby se přizpůsobily vašim finančním možnostem, ale zároveň také prospívaly vašim čtyřnohým kamarádům.

Krmiv na trhu je velmi mnoho, ale majitelé nemají příliš času věnovat se studiu o výživě a pak jsou v podstatě odkázáni na nějaké informace ve složení, které ale často nemají vůbec žádnou vypovídací hodnotu o kvalitě tohoto krmení. Např. procenta bílkovin vám neřeknou, jakou kvalitu ony bílkoviny mají, jakým způsobem jsou ošetřny a jak jsou potom stravitelné či nikoliv. Jestli potom psům pomáhají nebo naopak škodí. Výživu psů a koček jsem musela nejdřív  studovat, abych dokázala jejich majitelům vysvětlit, které krmení je opravdu zdravé a proč.  Stejně tak jednotlivé produkty firmy Reico, abych dokázala najít nejvhodnější kombinaci pro každého zvlášť. 

Navíc, pokud máte zájem, tak tím, že spolu uděláme první objednávku a vy si pak dále kupujete Reico už sami, po získání vašeho uživatelského jména a hesla k přístupu do centrálního firemního e-shopu, naše spolupráce nekončí. Pokud budete potřebovat, jsem tu stále pro vás a máte u mne doživotní servis pro vašeho svěřence zdarma. Kdykoliv, během jeho života, se na mě můžete obrátit. Když bude potřeba úpravit krmnou dávku např. s věkem, po kastraci, v době březosti, kojení, zvýšení nebo snížení aktivity, v případě nemoci atd.  V mé poradně máte, v případě zájmu, zdarma doživotní péči o regeneraci vašich zvířat přírodním způsobem. Běžné záležitosti jako jsou např. zvracení, průjmy apod. viz www.bylinkyprozvirata.cz/ohlasy-klientu/ se dají pořešit velice jednoduše pomocí bylinných koncentrátů. Často stačí včasné několikadenní podávání a můžete si tak ušetřit čas i peníze a nevystavovat zvíře zbytečnému stresu a chemickému zatížení organismu, pokud to není nutné.

Z výše uvedeného je jasné, že přímý prodej je velice užitečný pro majitele, kterým opravdu na jejich zvířatech záleží. Hlavním hlediskem je tu zdraví zvířat a možnost pomoci, kdykoliv to potřebujete. Přitom ale cena se tímto servisem nijak nepovýší, protože zase odpadají různé náklady na reklamy ( což dělá velké % výdajů u komerčních krmiv ), přirážky v obchodech a pod.

V podstatě je to věc důvěry mezi námi. Za mě mluví výsledky www.bylinkyprozvirata.cz/ohlasy-klientu/ i má celoživotní láska ke zvířatům a víc jak 30-ti letá cesta, která mě přivedla k této mé poradně a vědomostem www.bylinkyprozvirata.cz/o-nas/ . Nabízím poctivé, čisté krmení bez chemie, přírodní péči o vaše čtyřnohé parťáky, ale také důležité rady podle vašich individuálních potřeb a tím vám šetřím váš čas i peníze, které byste museli studiu tohoto oboru věnovat. A k tomu připočtěte i výdaje za veterinární péči, jak jsem psala výše. Každému se ráda věnuji, umím naslouchat a vyhovět potřebám vašich čtyřnohých přátel a tím pomoci i vám správně naplnit vaše předurčení podle Antoine de Saint-Exupéry : "Jsi zodpovědný za to, cos k sobě připoutal."

JANA INDRYCHOVÁ

Topolová 4
783 01 Olomouc
IČO 68182546
DIČ CZ6653252122

tel.: +420 777 225 517
Vytvořeno službou Webnode