Jmenuji se Jana Indrychová,

jsem distribuční partner firmy Reico vital - systeme a odborná certifikovaná poradkyně pro přípravky Energyvet. Původním povoláním jsem zootechnik.

Se psy jsem vyrůstala od malička. Lovecká plemena psů jsem dokázala vyjmenovat a určit už od svých 4 let. Pokud jsme náhodou doma nějakého psa neměli, rychle jsem se postarala, abych to napravila. Nejdřív to byli oříškové, později jsem přivedla jezevčíka, irského setra, anglického bulteriéra. Psi byli vždy velmi dobře vychovaní a neměli potíže s poslušností. Už od útlého mládí jsem k tomu měla vlohy. Pejskaření máme v rodině, na fotce jsem s kníračem mých příbuzných, kterého si vzali z útulku. Na základní škole jsem také provozovala malý útulek. Když jsem našla nějakého pejska, starala jsem se o něj až do doby, než jsem mu našla nového majitele. Pak jsem si za ním chodívala hrát. Kontrola, jestli s ním dobře zachází :-)

Později jsem vystudovala Střední zemědělskou technickou školu v Přerově obor chovatel.

Po škole jsem pracovala 10 let jako zootechnik a inseminátor. Při profesi zootechnika jsem vedla také jezdecký klub. Jezdila jsem závodně všestranou způsobilost. Postupně jsem získala licence jezdec, cvičitel, trenér a rozhodčí.

V letech 2011/2012 jsem absolvovala u MUDr. Alexandry Vosátkové cyklus seminářů Tradiční čínské medicíny. Právě v roce 2012 přišly na trh veterinární produkty Energyvet a tak jsem navázala na své původní povolání zootechnika a půl roku jsem se školila v Praze u MVDr. Chmelaře. Později jsem pak, díky svým zkušenostem a výsledkům, byla, jako jediná neveterinářka, několik let členkou vývojového týmu veterinární větve firmy Energy.

V současnosti dělám hlavně poradenskou činnost. Osobně, telefonicky, e-mailem nebo po skype či FB radím chovatelům a majitelům zvířat po celé České republice i v zahraničí. Jsem velmi ráda, že díky bylinným přípravkům ENERGYVET a krmivu REICO vital - systeme mohu pomáhat zvířatům navracet jejich zdraví. Díky svým zkušenostem už mohu pomáhat opravdu efektivně viz  www.bylinkyprozvirata.cz/ohlasy-klientu/  V průběhu praxe jsem zjistila, že nejde jen o to najít vhodný preparát, ale také spolupracovat s majitelem až do plné regenerace zvířete. Postupovat s ním po jednotlivých krocích, vypomoci praktickými radami i povzbuzením. V případě potřeby komplexní péčí, krmením, bylinnými koncentráty a kontrolními konzultacemi. Je to mnohem efektivnější a trvalé.

 

 


 

JANA INDRYCHOVÁ

Topolová 4
783 01 Olomouc
IČO 68182546
DIČ CZ6653252122

tel.: +420 777 225 517
Vytvořeno službou Webnode