přírodní bylinná regenerace pro zvířata

 

Jmenuji se Jana Indrychová.

Se psy jsem vyrůstala od malička. Lovecká plemena psů jsem dokázala vyjmenovat a určit už od svých 4 let. Pokud jsme náhodou doma nějakého pejska neměli, rychle jsem se postarala, abych to napravila. Nejdřív to byli oříškové, později jsem přivedla jezevčíka, irského setra, anglického bulteriéra. Psi byli vždy velmi dobře vychovaní a neměli potíže s poslušností. Už od útlého mládí jsem k tomu měla vlohy. Někteří sousedi mi svěřovali své psy, abych je naučila základní povely. Pejskaření máme v rodině, na fotce jsem s kníračem mých příbuzných, kterého si vzali z útulku. Na základní škole jsem také provozovala malý útulek. Když jsem našla nějakého pejska, starala jsem se o něj až do doby, než jsem mu našla nového majitele. Pak jsem si za ním chodívala hrát. Kontrola, jestli s ním dobře zachází :-)

Později jsem vystudovala Střední zemědělskou technickou školu v Přerově obor chovatel. Kde jsem začala jezdit na koních.

Po škole jsem pracovala 10 let jako zootechnik a inseminátor. Při profesi zootechnika jsem vedla také jezdecký klub. Jezdila jsem závodně všestranou způsobilost. Postupně jsem získala licence jezdec, cvičitel, trenér a rozhodčí.

V letech 2011/2012 jsem absolvovala u paní MUDr. Alexandry Vosátkové cyklus seminářů Tradiční čínské medicíny. Právě v roce 2012 přišly na trh veterinární produkty Energyvet a tak jsem navázala na své původní povolání zootechnika a půl roku jsem se školila v Praze u pana MVDr. Chmelaře. Později jsem pak, díky svým zkušenostem a výsledkům, byla jako jediná neveterinářka, několik let také členkou vývojového týmu veterinární větve firmy Energy.

V současnosti dělám hlavně poradenskou činnost. Telefonicky, e-mailem nebo po skype radím chovatelům a majitelům zvířat po celé České republice i v zahraničí. Jsem velmi ráda, že díky bylinným přípravkům Energyvet mohu pomáhat zvířatům navracet jejich zdraví. Díky svým zkušenostem už mohu pomáhat opravdu efektivně viz  www.bylinkyprozvirata.cz/ohlasy-klientu/  V průběhu praxe jsem zjistila, že nejde jen o to najít vhodný preparát, ale také spolupracovat s majitelem až do plné regenerace zvířete. Postupovat s ním po jednotlivých krocích, vypomoci praktickými radami i povzbuzením a proto neposkytuji jen jednorázové odpovědi na dotazy, ale poskytuji péči až do plné regenerace zvířete. Je to mnohem efektivnější a ve spojení se změnou krmiva, které bývá často hlavní příčinou zdravotních potíží u psů a koček se pak dosahuje jejich opravdového ozdravění.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Vyhledávání

Kontakt

JANA INDRYCHOVÁ partner firmy Reico vital - systeme. Certifikovaná odborná poradkyně pro veterinární přípravky Energyvet. Topolová 4
783 01 OLOMOUC
IČO 68182546

777 22 55 17

Rozhovor v časopise eCanis

16.10.2017 19:59

Rozhovor v časopise eCanis

  Vždy jsem chtěla pomáhat! Doba pokročila a lidé už chtějí nejen sebe, ale i své čtyřnohé miláčky zbavit všech možných neduhů pomocí přírodních produktů. A ono to opravdu jde mnohdy i bez chemie! Věděli jste třeba, že vhodně nakombinované bylinky dokážou často i zázraky? Ne? Tak právě...