CHOVATELSKÝ PROGRAM

 

Firma Reico vital - systeme nabízí chovatelům spolupráci ve formě partnerství v rámci chovatelského programu.

Co získáte tímto partnerským vztahem:

Zdravotní přínos krmiv Reico je ideální pro zdravý růst štěňat, která pak budou perfektně reprezentovat váš chov. Navíc se může i výrazně snížit dědičné zatížení, které se bohužel v poslední době, mimo jiné i krmením výhradně komerčním granulovaným krmením, výrazně zhoršilo www.bylinkyprozvirata.cz/news/vliv-stravy-na-soucasnou-zdravotni-situaci-u-psu/

Díky výživovému poradenství můžete být v úzkém kontaktu s majiteli vašich štěňat až do jejich dospělosti a pohlídat si jejich zdravý růst.

Získáte provize z prodaného krmiva. Do obratu se započítává jak celoživotní krmení vašich odchovaných štěňat, tak i krmení pro vaše psy, případně pro vaše známé pejskaře z celého světa.

Vy pouze sepíšte s novým zájemcem o krmení první objednávku ve firemním centrálním e-shopu a další krmivo už si objednávají majitelé psů, dle své potřeby a porady s vámi a vám se načítají provize, z kterých si zaplatíte minimálně krmení pro své psy.

Jako bonus navíc, máte vy i vaše odchovy celoživotní péči mé poradny zdarma.

 

Jako pozornost a start do nového domova si mohou chovatelé pro svá štěňata zakoupit, za zvýhodněnou cenu, tuto dárkovou sadu.

 

 

 Sada obsahuje:

 700g štěněcích granulí Junior + odměrku na granule

 dvě 200g konzervy ( drůbeží a hovězí ) + víčko

 balení přírodních odměn Naturleckerli s pytlíkem na odměny

 

Pokud vás nabídka zaujala, kontaktujte mě, ráda vysvětlím podrobnosti.

indryjana@seznam.cz

Pokud mi chcete napsat e-mail, využijte kontaktní formulář. Najdete jej v kolonce www.bylinkyprozvirata.cz/kontakt/. Odpovím, co nejdříve.

Pokud potřebujete projednat něco akutního, je lepší mi rovnou zavolat na tel. 777 225 517 . Ráda se Vám budu věnovat.

JANA INDRYCHOVÁ

Topolová 4
783 01 Olomouc
IČO 68182546

tel.: +420 777 225 517
Vytvořeno službou Webnode