Zkušenosti klientů

Poděkování

Ráda bych tímto příspěvkem poděkovala paní Janě Indrychové za pomoc při výběru krmiva Reico a stanovení krmné dávky pro mé kocourky a další cenné rady. Jelikož jsem se stala majitelkou kočiček poprvé, konzultovala jsem s paní Janou úplně vše, na co si člověk může vzpomenout - od krmiva, přes ,,výchovu" (jestli tomu lze u koček vůbec tak říkat) a nějaké vzájemné soužití, vývoj koťátka, osobní postřehy a zkušenosti, po zdravotní stav a dávkování přípravků Energy. Jsem nesmírně vděčná paní Janě, která je KDYKOLI ochotna poradit a pomoci, být empatická a lidská, i když ji člověk bombarduje dotazy. Jedno moje kotě bohužel prohrálo boj s vlhkou formou FIP, která má rychlý průběh (dožití se odhaduje na 2-4 týdny) a na kterou do dnešní doby nebyl vyvinut lék. Existuje pouze zdlouhavá a bolestivá experimentální léčba, která nezaručuje dobré výsledky. Paní Jana mi pomáhala i v těchto chvílích, byla ochotná konzultovat jeho stav každý den, abychom kocourka podpořily alternativně přípravkami Energy. To, že kocourek svou nemoc nezvládl, neberu vůbec jako selhání přípravků Energy, naopak jsem ráda, že jsem mu mohla alespoň krátkodobě takto pomoci (nezabíraly ani analgetika a antibiotika, byl to prostě nevyrovnaný souboj). Přípravky Energy mám vyzkoušené i na sobě a vím, že mi vždy pomohly a postavily mě na nohy. Druhý kocourek (jakožto sourozenec) může být nosičem této nemoci, a tak díky dalším konzultacím s paní Janou dostává co nejlepší péči (krmivo a doplňky stravy Reico, přípravky Energyvet) a má se velmi k světu. Díky Energy jsme vyléčili také nachlazení, výtok z očí a nosu a vyřešili jsme špinavá ouška kvůli velké produkci mazu. Po nasazení Stimaralu a Bachových kapiček jsme viděla také změnu v chování, kdy přestal tolik tesknit po svém bráškovi a začal být i více aktivní. Jsem ráda, že se na paní Janu můžu kdykoli obrátit. Je to naše kouzelná uzdravovací víla. :)

Poděkování za odbornou pomoc

Chtěla bych touto cestou moc a moc poděkovat paní Janičce Indrychové s jakou péčí a obětavostí vždy bleskově dokáže ve všem poradit.
Jsem dlouholetou odběratelkou vynikajících konzerv Reica a přípravků Energyvet pro svého pejska shi-tzu, a díky kvalitě těchto přípravků máme jen minimum problémů. Pokud vznikne velmi ojediněle nějaký problém u mého pejska, vždy se mohu spolehnout na odbornou radu paní Janičky. Moc jí tímto děkuji a přeji hodně spokojených zákazníků.

Pochvala

Naše fenka s přechodem na stravu Reico začala konečně baštit s chutí a mít více elánu do života..... moc děkuji paní Indrychové za cenné rady a profesionální přístup ..... JK

Poděkování

Chtěla bych touto cestou moc poděkovat paní Janě za její profesionální přístup a cenné rady ohledně stravy od firmy Reico a bylinné přípravky pro zvířátka od firmy Energy. Mám dvě fenečky- jorkšírský teriér, asi před 7 lety jsme řešili neustálé problémy se zažíváním.Toto období začalo být hodně intenzivní, když naše fenečky začaly jít do seniorského věku. Neustálé návštěvy na veterině a změny v léčbě nás donutilo se rozhodnout pro alternativní postup. Cenné rady ,kterých se nám dostalo od paní Indrychové ohledně kapiček a především stravy Reico byly a jsou opravdu k nezaplacení. Úprava zažívání, zharmonizování organismu a celková vitalita našich feneček je toho zdárným důkazem. Napovídá to i jejich věk 13 a 16 let. Pokud někdo z vás má určité problémy se svými zvířecími miláčky, neváhejte a zavolejte paní Janě o radu... Jsem moc ráda, že taková osoba, jako je paní Jana mě přišla do života a já mohu kdykoli poprosit o pomoc. Jani máte můj velký dík...Ivana

Labradorka

Po 4 letech jsem přešla k REICO, uvidím, jestli pomůžou odstranit náš problém se žraním exkrementů, každopádně kdyby paní Indrychová nebyla ochotná, do změny bych nešla. Pevně doufám, že se změnou jídelníčku se to podaří.

Poděkování

Děkuji paní Indrychová, která nám doporučila krmivo od firmy Reico a to i dávkování pro našeho dospívajícího kníráčka. Krmení, bylinkové doplňky i pamlsky :-)

Energy i reico

Dobrý den. Před 7 lety jsem řešila u mě fenky(byla štěně APBT) alergie, srst a úplně zčernalou přední tlapu. Po několika desetitisích za odborníky na veterině, různá vyšetření nedospěl nikdo k žádnému názoru (k jednomu ano, ale to jsem si opravdu říkala jestli je blbej ten študovanej či já, jelikož diagnostikoval úplnou hloupost). Hrozili amputací tlapky.... Po několika dnech bádání jsem narazila na diskuzi kde jedna paní psala o přípravcích energy. Ihned jsem kontaktovala paní Janičku, která mi pomohla i přes telefon. Fence se tlapka začala zbarvovat po pár dnech užívání zázračných kapiček. Za půl roku nesvědila ani srst a fenečka má všechny tlapky a v barvách jaké mají být.. teď je to 7 let a doporučuji kde mohu. Jsem velkým dlužníkem paní Janičky a těchto přípravků. Nyní pár měsíců fenka papká konzervy reico. Srst je úžasně načechraná a hebounka jako po koupání

vzácnost

Mám holku westičku, která měla ve 3 letech problémy s ušima. U pana doktora dostala antibiotika a hormony. To jsem jí dávala cca 3 dny a pak jsem hledala jinou možnost, protože toto není východisko, ale jen potlačení problému. Protože jsem dlouholetá členka Energy centra v Olomouci, obrátila jsem se na paní Indrychovou. A to jsem měla opravdu velké štěstí, protože mi nejen pomohla s tímto problémem, ale poradila mi, jak vůbec přistupovat ke stravě naší Besinky, kde se dělají zbytečné chyby apod. Od té doby, kdykoliv potřebuji poradit, obracím se na tuto vzácnou bytost, která zvířatům rozumí a má je ráda. Besinka má 8 let a k doktorovi jezdíme jen pro povinné očkování.... Moc Vám děkuji, paní Indrychová, jste náš poklad.

Poděkování

Jsem velmi ráda,že jsem poznala paní Indrychovou,je to člověk ochotný kdykoliv poradit a její rady jsou ,vzhledem k jejím zkušenostem, pro mě velmi cenné.
Před 3/4 rokem si začla naše 3 letá fenka vylizovat ťapky a ztrácet srst pod krkem.Tušila jsem,že když půjdu na Vetku,dají nám kortikoidy,tak jsem začla hledat jiné možnosti a to nejlépe přírodní cestou. Oslovily mě preparáty od Energy a našla jsem si přes internet poradce,právě p.Indrychovou,která mi poradila nejen s preparáty, ale taky se změnou stravy, přešli jsme na Reico a musím říct,že stav naší fenky se velmi rychle upravil. Odměnou je nám její zdraví,krásná srst a navíc jí strava od Reiko velmi chutná.

Obrovský vděk a radost

MOC....opravdu MOC děkuju, že jste Janičko.
Díky Vám, je naše Labradorka - Lotty zase Lottynka, která je plná života, radosti a štěstí. Jste jediná za ty roky, kdo nám opravdu pomohl s její váhou, kdy už jsem vzdala vše a smířila se s tím, že holt bude ufuněnej soudeček, s bolavým bříškem a klouby.
Dneska ..... Je to štíhlá holka, bez bolavého bříška, plná energie a radosti ze života.
Vaše zkušenosti, empatie a trpělivost jsou k nezaplacení.

Štěstí pro každého hafana je, když jeho paníček potká Vás .

DĚKUJEME...... Sara a Lotty

Přidat nový příspěvek

JANA INDRYCHOVÁ

Topolová 4
783 01 Olomouc
IČO 68182546
DIČ CZ6653252122

tel.: +420 777 225 517
Vytvořeno službou Webnode