přírodní bylinná regenerace pro zvířata

Přírodní regenerační prostředky pro zvířata ENERGYVET

jsou ucelenou řadou bylinných přípravků pro celý organismus zvířat.

 

Díky unikátní kombinaci některých principů západní a východní medicíny máme zastoupenou ucelenou řadu na téměř všechny orgány a systémy v těle.

 Bez negativních vedlejších účinků s využitím fytoterapie, krystaloterapie, homeopatie a biorezonance. Mohou se souběžně podávat s léčbou naordinovanou veterinářem. Důraz je kladen na slova ČISTĚ PŘÍRODNÍ, protože látky v přípravcích jsou získávány výhradně z přírodních zdrojů a jsou upravovány tak, aby byly živým organismem co nejlépe vstřebány a zužitkovány. Např. Fytovet obsahuje minerály, které jsou upraveny do koloidní formy se vstřebatelností až 98%. Cytovet je detoxikační přípravek, který obsahuje vysokomolekulární rašelinové humáty a lignohumáty atd. 

 

Energyvet má holistický přístup k fungování živého organismu. ŘEŠÍ PŘÍČINU ZDRAVOTNÍCH OBTÍŽÍ a ne pouze následek. Přípravky Energyvet regenerují a dostávájí organismus do normálního fungování, což se projeví i vizuálně jak na fyzické úrovni, např. stav srsti a celková kondice, tak i na psychické stránce zvířat. Velmi účinně zvládají počátky akutních onemocnění. U chronických onemocnění jsou to jediné preparáty bez vedlejších negativních účinků. Mladým zvířatům pomáhají k zdravému růstu a vyrovnané povaze. Mají výrazné regenerační účinky i pro starší zvířata, pomáhají jim zkvalitnit a prodloužit život.

 

Co všechno se dá pořešit přípravky Energyvet se můžete dočíst zde

 www.bylinkyprozvirata.cz/ohlasy-klientu

            Vyhledávání

Kontakt

JANA INDRYCHOVÁ partner firmy Reico vital - systeme. Certifikovaná odborná poradkyně pro veterinární přípravky Energyvet. Topolová 4
783 01 OLOMOUC
IČO 68182546

777 22 55 17

Články

25.01.2018 20:36

Přípravky Energyvet vhodné do pohotovostní lékárničky.

Příroda je mocná čarodějka Pracuji s bylinnými přípravky Energyvet už od roku 2012 a na mých webových stránkách si v kolonce „Zkušenosti klientů“ můžete přečíst, co všechno se mi pomocí těchto preparátů podařilo dát do pořádku. Namátkou vzpomenu například na případy epilepsie, nádorů mléčných žláz,...