Zkušenosti klientů

Po operaci cizího tělesa, hnilobný proces po cizím tělese, zničená mikroflóra střeva

Štěně, fenka Louisianského leopardího psa Criss-Casey v cca 8 měsících začala mít zažívací problémy, krev ve stolici, nepříjem potravy a zvracení také krev. Sono a rtg ukázalo na cizí těleso v přechodu tenkého v tlusté střevo. Cizí těleso (uzel pro psy ty střapce na konci) už bylo ve velkém stádiu hniloby a celé střevo jím bylo postihnuto! 23000 leukocytů, velmi vážný stav štěněte, řídká stolice, pohublá, po operaci dostávala přísnou veterinární dietu, a bylo třeba najít jídlo které by vrátilo střevu mikroflóru, snížení leukocytů, upravit zažívání. Zkoušela jsem snad všechny granule, masové konzervy. Po všech měla stále velké problémy s jediné co snášela byla veterinární dieta. Tady jsem dostala kontakt na paní Indrychovou. Děkuji vám moc! Protože díky ní moje fenka přibrala, vyrostla, leukocyty se snížily na úroveň zdraví, střevní mikroflóra se dala do kupy. Dnes je Criss-Casey 2 roky a jí Reico stravu jak masové konzervy tak granule Olymp a z energyvet pro a prebiotika pribiovet, petmin. Když měla nebo sem tam má zažívací problémy podávám regavet. Podotýkám vše za přísné kontroly paní indrychove! Vše jsem v určitém poměru vážila a vážím dodnes. A tuto stravu jsem konzultovala i se svým veterinářem. Docházely jsme dlouho zároveň na kontroly j vet a zažívací problémy se začaly snižovat!
JSME ZDRAVÍ!!!!
Po reicu a energy má nejen zdravé střevo normálně ji a zažívání funguje, ale vyrostla, srst má nádhernou, je znovu veselá a vrátila se
Jí chuť do života! Kdyby se tady dala dát fotografie , dám jí tu. Opravdu díky těmto přípravkům je zdravá a srst má Jak pkyšáček

Přidat nový příspěvek

JANA INDRYCHOVÁ

Topolová 4
783 01 Olomouc
IČO 68182546
DIČ CZ6653252122

tel.: +420 777 225 517
Vytvořeno službou Webnode