Zkušenosti klientů

Poděkování

Máme ročního kavalíra Matěje. Od září loňského roku jsme se střídavě potýkali s krvavými průjmy. Vždy zhruba tři neděle v pododě, pak tři dny krvavý průjem, zase v podhodě a když už jsem si začínala znovu myslet, že to bude dobré, zase znovu krev. Veterinu jsme navštívili zoufale nesčetněkrát, radši ani nebudu počítat, kolik peněz jsme tam nechali. Třikrát jsme absolvovali test na prvoka giardii, jednou byla v podezření tasemnice, pak nás hodili do pytle ,,potravinová alergie". Ze začátku vše vypadalo optimisticky, říkala jsem si, že stačí vychytat na co tu alergii máme. Pak se vše ale strašně zhoršilo. Byla jsem zoufalá. K paní Indrychové jsem přišla jako slepý k houslím a na doporučení jí zavolala. A když už jsme u těch přirovnání, tak jako nevěřící Tomáš jsem šla koupit pohanku, se kterou jsem měla míchat krmení, aby se trávení ulevilo. Říkala jsem si, pes to stejně nebude, ale já budu mít čisté svědomí, že jsem vyzkoušela, co se dalo. Ale co se nestalo.... pes celou dávku zbaštil naprosto nadšeně, jako kdyby tušil, že to potřebuje. Od té doby mícháme pohanku s konzervami Reico, dáváme Probiovet, Regavet, Cytosan Inovum (řada Energy) a Petmin (Reico), vše samozřejmě na doporučení. Dnes je to přesně pět týdnů, co měl Matěj naposledy krvavý průjem. Děkuji za nezištnou pomoc a světlo na konci tunelu v okamžiku, kdy už jsem začínala mít pocit, ,,že je všechno v háji...". DÍKY!!!

Děkuji

V dubnu 2020 jsem byla již zoufalá po několika měsíčním léčení antibiotiky mé fenky Ely Westíka. Od jejich 4 let jsem ji léčila dermatologické problémy, kterými tato rasa často trpí. Krmení pouze Hypoalergenní granulovanou stravou značky Trovet, veterinář nasadil kortikoidy a začal běh na dlouhou trať... Před 6 lety lidské léky byly nahrazeny veterinárním Apoquelem. Ale stav Ely se před rokem a půl zhoršil natolik že po půlročním léčení zánětů kůže různými antibiotiky, měla totálně rozhozený metabolismus a zánět kůže neustupoval. I když v té době bylo Eli 11 let, věděla jsem že ji musím dát ještě šanci na plnohodnotný důchodcovský psí život... A jako záblesk z nebe jsem narazila na paní Janu, po konzultaci jejího zdravotní stavu mi doporučila změnit stravu na krmivo Reico a naordinovala veterinární produkty ENERGY. Za týden Ela oslaví své 13 narozeniny a těšíme se všichni jejímu zdraví a vitalitě. Děkuji Vám paní Jano !!! :-)

Re: Děkuji

Dobrý den, mohu se zeptat, co konktrétně z Reica ?

Re: Re: Děkuji

Paní Kotounová pokud potřebujete poradit, zavolejte mi a probereme to. Každý případ se musí posuzovat zvlášť a hlavně pak také je třeba to průběžně sledovat a reagovat dle potřeby. Konzultace vás nic nestojí, jen čas a snahu, kterou do toho vložíte. Číslo na mě je 777 22 55 17

Podekovani

Moc dekuji za pi.Indrychovou,jeste mi nikdo takhle nepomohl.Mam rocniho pudlika,s kterym byl neustaly problem s nezravosti. Takovych penez,co me staly granule,konzervy,vyvarovani a vse zbytecne.Jen maso,maso a to samozrejme neni dobre,ponevadz chybi vitaminy,zelenina,atd.....Konzervy Reico obsahuji vse potrebne,co ma pejsek mit a konecne chutnaji!Do posledni sousticka

akutní selhání ledvin

Moc děkuji za Vaše cenné rady s krmením a s preparáty Energyvet u mé 17ti leté seniorky - trpasličí hnědé pudlice Daphne. Dafi se vrátil velký apetit, baští a pije, a den ode dne má více energie, takže ještě jednou mnohokrát díky :).

Selhání imunity kočičky

Velmi děkuji za zachránění naší kočičky, které selhala imunita, byla opravdu ve velmi špatném stavu (brali jsme si ji z útulku). Díky radám paní Indrychové, která nám vhodně zkombinovala veterinární produkty z Energy Centra a kvalitní stravu Reico, máme doma nádhernou zdravou kočku, která přestala otékat a silně pelichat a nemá již žádné bolesti. Nyní už nepotřebuje léky, z Energy Centra používáme pouze probiotika a jsme věrní Reico a jejich produktům. Kočička je spokojená a zdravá, původně měla mít po veterinárním zákroku doživotně nasazené kortikoidy, ale právě díky paní Indrichové jsem dala naši kočku natolik dohromady před operací, která byla nevyhnutelná, že je po ní úplně zdravá. Velmi děkuji a jsem vděčná za náhodu, která mě k paní Indrichové přivedla.

poděkování

Chci touto cestou poděkovat paní Indrychové za její cenné rady a doporučení kvalitního krmiva . Mám dva psy - labradorku 12 let a NO 9 let. S labradorkou jsem byla na vyšetření krve a byly jí zjištěny vysoké hodnoty u jaterního testu. Po poradě s paní Indrychovou byly nasazeny kapky Energyvet, granule Reico a problém byl vyřešen i bez chemických přípravků. S produkty Energyvet mám velice dobré zkušenosti - ať už to bylo nechutenství, průjem - hlavně u vlčáka, nebo řezné rány - vždy vyléčeno odpovídajícím produktem Energyvet. Když je třeba, užívám přípravky i já.
Moc Vám, paní Indrychová, děkuji za Váš profi přístup a že vždy dokážete poradit!

Krmení Reico a přípravky Energyvet

REICO!!!Nic lepšího jsem si pro svůj odchov vrh "C" maďarských ohařů v CHS ANDYBOG nemohla vybrat.Štěňátka odchovaná na granulkách a konzervách krásně prospívala bez jakých koliv problémů,papali s velkou chutí a dravostí,nikdy nic v miskách nezůstalo a nejednou se přidávalo.Myslím že na start do nového života dostali opravdu to nejlepší jak krmením,tak i od své matky Nyry,kterou také krmím REICEM.A přípravky od ENERGYVETU??S těma mám tu nej zkušenost a můžu vřele doporučit všem,nač cpát hned do pejska chemii,když máme bylinné přípravky které pomůžou a navíc jsou i zdraví prospěšné.Používám na falešku u fenky,různé průjmy když venku něco sežere a to je hned.Nedám ani na jedno dopustit a moc děkuji paní Janičce za její rady a cenné zkušenosti,doporučení a vždy konzultaci jak a co aplikovat.

Anální žlátky - záněty

Náš jezevčík už delší dobu trpěl na opakované záněty análních žlázek. Vymačkávání, antibiotika, mastičky. Hledala jsem na netu a natazila na paní Indrychovou, poradila krmivo - granule + konzervy. Připravky Energy i vitamíny a stav našeho pejska se upravil.

Přidat nový příspěvek

JANA INDRYCHOVÁ

Topolová 4
783 01 Olomouc
IČO 68182546
DIČ CZ6653252122

tel.: +420 777 225 517
Vytvořeno službou Webnode