Zkušenosti klientů

Bolavá záda

Musím touto cestou poděkovat za přípravky Energy a cenné rady Janě Indrycbové. Nic není všelék, ale když se dobře zacílí. Moje fenka podruhé v jednom roce nemohla na záda. Poprvé asi prochladla, podruhé pár měsíců poté špatně vyskočila, upadla a zjevně to odnesla zase záda. Nechtěla vyskakovat, chodit do schodů, hrbila se, trpěla. U veterináře nepomohla nějaká uvolňování injekce jako napoprvé, zato velmi rychle zabrala kombinace Energy přípravků na radu paní Jany, fence se už druhý den ulevilo a když jsme se po asi 5 dnech dostavily na objednané neurologické vyšetření, už zase vesele vrtěla ocáskem a vypadaly jsme tam jako stimulant

poděkování

Chtěla bych touto cestou moc poděkovat paní Indrychové za velmi dobrou spolupráci a za její cenné rady. Máme dvě fenečky yorkšírky v seniorském věku. Už máme za sebou různé operace a problémy spojené se stářím... Vždy nám paní Jana dokáže velmi dobře poradit, co a jak dávat na určitý problém.
S produkty firmy Energyvet a Reico máme jen ty nejlepší zkušenosti a hlavně velmi dobré výsledky. Spojení kapiček se zdravou výživou a cenné rady paní Jany mohu všem jen skvěle doporučit. Moc Vám Jani děkuji za profesionální přístup a za to, že jste vždy po ruce, když člověk potřebuje poradit a někdy i slovem uklidnit. Moc Děkuji


Poděkování

Děkuji moc,za doporučení kvalitního krmiva, jak konzervy, tak granule jsou pro psa lákavé a vždy s nadšením zhltne davku. Měli jsme psa nežravce, zkoušeli i barf, ale nebylo to ono. Teď nemá žádné potíže a přibírá,srst je krásně hustší. Po užití "cytosanu" mizi i boláky po reakci na antibiotika. Takže všichni moc děkujeme.

Po operaci cizího tělesa, hnilobný proces po cizím tělese, zničená mikroflóra střeva

Štěně, fenka Louisianského leopardího psa Criss-Casey v cca 8 měsících začala mít zažívací problémy, krev ve stolici, nepříjem potravy a zvracení také krev. Sono a rtg ukázalo na cizí těleso v přechodu tenkého v tlusté střevo. Cizí těleso (uzel pro psy ty střapce na konci) už bylo ve velkém stádiu hniloby a celé střevo jím bylo postihnuto! 23000 leukocytů, velmi vážný stav štěněte, řídká stolice, pohublá, po operaci dostávala přísnou veterinární dietu, a bylo třeba najít jídlo které by vrátilo střevu mikroflóru, snížení leukocytů, upravit zažívání. Zkoušela jsem snad všechny granule, masové konzervy. Po všech měla stále velké problémy s jediné co snášela byla veterinární dieta. Tady jsem dostala kontakt na paní Indrychovou. Děkuji vám moc! Protože díky ní moje fenka přibrala, vyrostla, leukocyty se snížily na úroveň zdraví, střevní mikroflóra se dala do kupy. Dnes je Criss-Casey 2 roky a jí Reico stravu jak masové konzervy tak granule Olymp a z energyvet pro a prebiotika pribiovet, petmin. Když měla nebo sem tam má zažívací problémy podávám regavet. Podotýkám vše za přísné kontroly paní indrychove! Vše jsem v určitém poměru vážila a vážím dodnes. A tuto stravu jsem konzultovala i se svým veterinářem. Docházely jsme dlouho zároveň na kontroly j vet a zažívací problémy se začaly snižovat!
JSME ZDRAVÍ!!!!
Po reicu a energy má nejen zdravé střevo normálně ji a zažívání funguje, ale vyrostla, srst má nádhernou, je znovu veselá a vrátila se
Jí chuť do života! Kdyby se tady dala dát fotografie , dám jí tu. Opravdu díky těmto přípravkům je zdravá a srst má Jak pkyšáček

Epilepsie u kocicky

Velký dík paní Indrychové za pomoc při epilepsii u mé kočičky. Je jí 11 let a začaly se u ní v březnu projevovat záchvaty 3x tydně s různou délkou.Zoufalá jsem běhala po veterinářích a výsledek byl že je naprosto zdravá ale do mozku nevidíme.A že jí musím doživotně dávat léky 2x denně každý den..Byla jsem ráda že prostřednictvím Energy centra v Olomouci jsem získala kontakt na paní Indrychovou.Ta mi ochotně vždy poradila a zafungovaly nám kapičky Etovet a Korovet. Které se nemusí kapat pořád a kočičce je podávám nenásilně, sama si je olízne z dásní. A z krmení Reico jí chutná suché krmivo MaxiCat Sterne menu a kapsičky s kachnou a brusinkami.Kočička přibrala a je vitální a v pohodě.Záchvat měla napislwdy před měsícem a po kapičkách už ne.Teď jsme je vynechali Děkuji a doporučuji

zánět ucha

Moc děkuji Janě za roční ochotnou a profesionální podporu v péči o naši Audrey (15 měsíční kříženec labradora a border kolie). Od malinka je krmená konzervama Reico a jejich granule Olymp používáme jako odměny/pamlsky. Taktéž naprosto miluje jejich žvýkací produkty - kůže z hlavy, uši, šlachy nejvíc, ale i sušené maso. Navíc dostává doplňky stravy Aufbau-Vittal a byliny na odčervení (Pro - 1). Jsem velmi vděčná, že jsme našli někoho, kdo nesáhne automaticky po chemii a nejjednodušším řešení, ale hledá šetrné a účinné cesty. V zimě nám pomohl výborně Virovet a Imunovet od Energy na psincový kašel, ode dneška zkouším Gynovet proti klíšťatům. Před týdnem dostala Audrey nehezký zánět ucha - po stěru u veterináře nalezeny kvasinky. Na doporučení Jany jsme nasadili úžasný pudr Bajazin - úleva opravdu přišla hned první den a do tří dnu zmokvané ouško suché, nečistota vysrážená na okraji, takže teď už jen mažeme měsíčkovou mastí. Jana je mi vždy psychickou podporou, za to velký dík. Jsme chovatelé - začátečníci a člověk ocení radu člověka, kterému důvěřuje. Jako vždy dodávám, že Audrey má nádhernou srst, naprosto nesmrdí, spí s náma v posteli, má hodně energie a je to krásný, spokojený pes. Jako hlavní krmivo u nás zůstávají stále konzervy, protože nám prostě dělá dobře, že jí kvalitní stravu. Děkuju, Jani, a přeju hodně spokojených klientů!

velké poděkování

Chtěla bych poděkovat p.Indrychové za profesionální přístup,ochotu kdykoliv cokoliv řešit. Díky granulkám Reico mám z velice mlsného psa velkého nenažrance :-D Mohu jen doporučit Reico tak přípravky Energyvet . Ještě jednou moc děkuji :-)

Kavalíři

Nevím co mám napsat, protože Jana je zázračná duše, která mě moc pomohla. Vždy když jsem v úzkých Jana mě pomůže. Bylinky, které mě doporučila pro mojí fenku, která mě čtyři roky nezabřezla zabraly. Fenečka po dlouhých čtyřech letech čekala štěňátka. A když se nám narodila štěňátka a přišlo průjmové onemocnění, zase to byla ona kdo pomohla s dobrou radou a bylinkami. Také krmení Reico nám samozřejmě na její doporučení pomáhá.

Bradavice

Vloni se Chrisovi udělala za nosní houbou na hřbetu nosu velká a divná bradavice,už jsem propukala v paniku že je to nádor.Po konzultaci z veterinářem jsem začala tento útvar k velké Chrisově nelibosti několikrát denně potirat dračí krví a do 14 dni se bradavice úplne ztratila.

Krmení firmy Reico

Mám 4 kavalírky a vždy jsem pro ně chtěla kvalitní krmivo. Na radu paní Jany Indrichové jsem vyzkoušela granulky od firmy Reico a jejich konzervy. Pejskům moc chutnají, každé dávky se nemůžou dočkat. Krmení příjemně voní, kluci po něm velmi dobře prospívají a přitom si udržují vyrovnanou hmotnost. Mám pocit, že se jim zlepšila kvalita srsti a začala jim víc růst. Jsem maximálně spokojená s kvalitou výrobků firmy Reico a také s rychlostí dodávek krmiva.
Od objednání máme granulky doma do 3 dnů. Paní Jana Indrichová nás jako své klienty velmi dobře zaštiťuje a pomáhá okamžitě, když cokoli potřebujeme a také umí vše kolem výrobků firmy Reico dobře vysvětlit. Má o všem velmi podrobné informace, které pomůžou se v nabídce zorientovat. Jsem ráda, že jsem ji poznala a můžu využívat její poradenství. Za víc jak 11 let, co máme pejsky jsme vystřídali hodně granulí, tyto za studena lisované od Reico nám vyhovují a chutnají nejvíc.
Velké díky paní Jano

Přidat nový příspěvek

JANA INDRYCHOVÁ

Topolová 4
783 01 Olomouc
IČO 68182546
DIČ CZ6653252122

tel.: +420 777 225 517
Vytvořeno službou Webnode