Zkušenosti klientů

pooperační stav

Paní Indrychová, moc děkuji za Váš přistup a rady ohledně pooperačního stavu mé fenky anglického mastifa, která byla apatická a nechtěla vůbec jíst. Po aplikaci přípravků Energyvet se její stav během několika dní zlepšil, je opět čilá a bez problému jí. Zatím ještě nesmí zraněnou nohu zatěžovat a tudíž stále na nohu ulevuje, ale věřím, že i tady přípravky doporučené p. Indrychovou "zaberou". Moc děkuji

Problém s vyvoláním říje

22.5.2017

Děkuji paní Indrychové za velmi cenné rady. U naší fenky královského pudla jsme měli problém s vyvoláním říje. Po 14 dnech užívání doporučeného přípravku Energyvet a náslené 14 denní pauze se říje dostavila, následovalo úspěšné krytí a v červnu čekáme štěňátka.

Reico

Dobrý den.
Chci poděkovat za skvělé vysvětlení o krmivu Reico. Dávám ho mojí fence druhý měsíc a naprostá spokojenost. Celkem časté zvracení po předchozím krmivu úplně zmizelo . Reico moc chutná a nádherně voní. Krmím konzervy a přidávám podušenou zeleninu, protože naše jezevčice má mírnou nadváhu. Léčivé přípravky jsem zatím nepotřebovala, ale určitě bych požádala o radu, kdyby bylo třeba.
Paní Indrychová moc děkuji za váš přístup, když jsem řešila změnu jídla.
Ještě jednou díky.

kavalíří kardiak Tobi

Před měsícem jsem byla zoufalá, s Tobim jsem chodila na punkci tekutiny z bříška jednou týdně, naposledy mu vykapalo 600ml.
Už jsem ztrácela naději, pomalu se loučila a přemýšlela nad tím, jestli se už opravdu netrápí....
A po jednom takovém mém příspěvku na FB, mi napsala kamarádka Iva, že používá přípravek od Energyvet. Já to znala, ale nějak vážněji jsem nad nákupem neuvažovala.Jenže ta zpráva od Ivy mě nakopla.Hned ten večer jsem psala Jana Indrychová, o které vím, že je jejich poradkyní...Noo, nakonec jsme si zavolaly a já se omlouvala, že ruším večer....
Nebudu to popisovat podrobněji, každopádně...Tobi už na punkci nebyl skoro MĚSÍC, váhu má stále stejnou a doufám, že je spokojený :)
Dámy, mooc vám oběma děkuji :)
a pro mě a hlavně pro Tobíška je to malý zázrak. Co bude dál, jak se to bude vyvíjet, netuším, nechci dělat ukvapené závěry, ale kdyby náhodou....jděte do toho :)

Starší yorkšírský teriér-selhávání srdíčka

Koncem září jsem byla ve veterinární ordinaci na kontrole s Frodem po 2 měsíčním užívání léku na snížení krevního tlaku,aby se ulevilo jeho srdíčku,protože začal při námaze kašlat.Ale šelest na srdci byl ještě horší než na začátku léčby a stále kašlal při větší námaze a tak mu byl přidán silnější lék.Ale to začal kašlat ještě víc a tak jsem si myslela,že po týdnu budu muset opět jít na veterinu,že po dalším léku je to ještě horší. A to jsem konzultovala s mojí dlouholetou kamarádkou,paní Janou Indrychovou,která mi poradila jeden přípravek.Dala jsem ještě ten večer 1 kapku a následující den nic.Dala jsem druhý den 1 kapku a kašel z 80%-ti procent vymizel.Bylo to jak malý zázrakJeště jsem doobjednala dle doporučení jeden přípravek a dávám také 1 kapku denně ,ale dávám i lék z veteriny.Dnes jsem byla na kontrole a paní doktorka konstatovala,že Frodo je "dobrý".takže šelest se o hodně zmírnil a také kašel je jen občas ráno a večer a jen pár povrchních pokašlání.Takže mi rada paní Jany moc a moc pomohla,hlavně mému pejskovi,jsem za to moc vděčná.

zánět dělohy

Velmi bych chtěla poděkovat za profesionální rady.Po jarním zánětu dělohy,který jsme léčili antibiotiky,jsem chtěla předejít opakování při hárání následujícím.Po poradě co nasadit se zánět neobjevil a já věřím,že další hárání a krytí bude úspěšné .Ještě jednou moc děkuji.

Zkušenosti s Energy

Mám doma roční ohařku,které se po prvním hárání změnila povaha,byla nedůveřivá,odtažitá a prostě svá!
Pak nastoupila faleška,přestala žrát,byla ukňučená,protivná a pořád někde zalezlá,moc neposlouchala a byla svéhlavá,tak jsem to začala řešit!Narazila jsem na paní Janu a její přípravky pro zvířata Energy a po poradou s ní jsme nasadili přípravek na falešku,po třítýdenní kůře se zlepšila,začala žrát,spolupracovat a její nedůvěra je ta tam!
Nechala jsem si udělat horoskop dle jejího data narození a hned nám bylo jasnější,proč taková je,na co si dát pozor jak v chování,tak po zdravotní stránce!Díky paní Janě,mám doma úplně jiného psa a vím na co se zaměřit a na co si dát pozor!!Vřele doporučiji Energy,pokud máte nějaké problémy s vašim zvířecím miláčkem!

Loupání kůže na tlapkách

Naší 2 leté kočičce se začala loupat kůže na tlapkách, nebylo to bolestivé ani ji to nijak neobtěžovalo. Na veterině si s tím nevěděli rady, očividně něco takového viděla poprvé. Doporučený krém nepomáhal, ani domácí krém z měsíčku lékařského, ani krém s konopím. Po poradě s paní Indrychovou jsme nasadili přípravky Energyvet, po týdnu jsme to snížili na 2 kapky 2x denně. Nastalo postupné zlepšení a po 2 měsících užívání jsou tlapky v pořádku. Zároveň jsme změnili krmivo (původně bylo Whiskas), což také přispělo k vyléčení a pomohlo i jinak. :-)

Šupinatění kůže

Dobrý den všem, máme ohařku 10 měsíců, je velmi aktivní a bez každodenních procházek to nejde. Takže denně na louku a v teplých dnech k vodě. Takže jsme jednou přišli na to, že se jí pěkně šupinatí kůže v oblasti vnitřních stehen. Po dlouhém hledání na internetu po přípravkách na zlepšení srsti a kůže atd. jsem narazila na Energyvet, přečetla jsem pár recenzí, napsala do jejich poradny a dostala rychlou odpověď od paní Indrychové, po několika mailech nám ochotně poradila s kúrou na 3 týdny. Teď po třech týdnech nám podle mého šupinky na stehnech naprosto zmizely. Jsem ráda, že jsem našla tyto stránky a hlavně díky paní Indrychové za její vstřícné a rychlé rady. A díky za to, že Energyvet prostě funguje :-)

Alergie, dermatitida a Energyvet namísto kortikosteroidů

Když se řekne šarpej, má hned každý jasno (a není se čemu divit). Naše fenka šarpeje trpěla potravinovými alergiemi a zejména silnou alergií na pyl (duben/srpen), v zimě zase alergií na chlad, což odnášely tlapky, které měla permanentně oteklé a velmi bolestivé. Vyzkoušeli jsme všechny dostupné konvenční i alternativní metody (šampony, oleje, masti, zábaly, doplňky stravy...), ohledně alergie na pyl se ovšem neobešla bez injekčně podávaných kortikosteroidů. Nějakou náhodou jsme narazili na Energyvet a ačkoli jsme byli poněkud nedůvěřiví, řekli jsme si, že nemáme co ztratit. A zázrak se konal. Změnili jsme celkově přístup v krmení (BARF) a začali podávat přípravky Energyvet. V tuto chvíli by měla fenka první injekci kortikosteroidů za sebou, ale není třeba. Ano, občas se podrbe, ale mnohem lépe zvládá i drůbež, kterou občas ukrade z misky bráchovi :D. V podávání budeme určitě pokračovat a věříme, že to bude dobré (až nejlepší). Děkujeme!

Přidat nový příspěvek

JANA INDRYCHOVÁ

Topolová 4
783 01 Olomouc
IČO 68182546
DIČ CZ6653252122

tel.: +420 777 225 517
Vytvořeno službou Webnode