Zkušenosti klientů

starší kočka - chronické průjmy

Podávání těchto preparátů už během týdne pomohlo výrazně starší kočičce (12 let) eliminovat chronický průjem. Téměř jím netrpí. Kočička je také živější, přípravky jsem jí začala podávat, když jsem měla dojem, že výrazně zestárla. Již po několikadenním podávání výrazně ožila.

štěně kavalíra

Cipísek
Jsem dlouholetá chovatelka plemene KKCHS, letos se mi u jednoho štěněte objevilo štěněčí akné.
Začalo to malými pupínky kolem očiček. A pokračovalo tím, že štěně ztratilo srst kolem očí, pupínky se mu začaly tvořit i na papulce.
Štěně bylo samozřejmě ihned pod dozorem našeho veterináře. I přes veškerou léčbu se jeho stav příliš výrazně nelepšil. Rozhodla jsem se kontaktovat paní Janu Indychovou, zda by neporadila a nepomohla. Paní Jana byla velmi ochotná, doporučila produkt od fa Energy, který naštěstí za dva dny dorazil.
Po podávání kapiček se stav malého kavalírka začal rychle zlepšovat, další pupínky se již neobjevovaly a štěně bylo viditelně spokojenější.
Od té doby uběhl již pár měsíců a po štěněčím akné nejsou žádné následky, nezůstaly jizvičky, prostě nic.
Moc děkuji za ochotu a cenné rady paní Janě :)

problémy s trávením

Vloni na podzim měla naše yorkšírka problémy s trávením (zvracela, nežrala, byla vynervovaná), pravděpodobně těžce nesla rozdělení její lidské smečky (hlavně odjezdy páníčka). Je hodně drobná, takže jakákoliv hladovka pro ni není dobrá. Paní Indrychová byla moc ochotná, i když jsem jí volala večer, poradila a pak se dále zajímala o stav fenky. Po podání přípravků Energyvet se její stav začal zlepšovat. Po 3 týdenní kůře byla fenka spokojená, kamarádská, veselá. Vyzkoušeli jsme i krmení REICO, které jí moc chutnalo a do budoucna uvažujeme o přechodu na tuto stravu. Moc děkuji za pomoc a ochotu!

Poděkování

Ráda bych chtěla paní Indrychové poděkovat za ochotu a profesionální přístup. S paní Indrychovou řešíme jak veškeré zdravotní problémy naší fenky Almy, ale taky jak správně krmit. Doporučujeme jak granule Reico, tak přípravky Energyvet.

štěně strava

Hezký den,
moc děkuju Janičce za ochotu a dobré rady - máme doma štěňátko, 11 týdnů, dovezli jsme si ho s velkým nafouklým bříškem a mírným průjmem, a po 3 dávkách konzerv Reico je bříško pryč a hovínka takové, jaké mají být. Dělá mi moc dobře, když vím, že pejskovi dávám kvalitní stravu, protože věřím, že se to odrazí v jeho zdraví, ale i celkovém naladění. Jsem moc ráda, že jsme se s Janou poznaly a že jsem se k tomuto krmivu dostala. Také velké díky za všechny ostatní rady ohledně čehokoli, je skvělé vědět, že se člověk má kam obrátit a že je to pomoc, která s ním rezonuje a je šetrná a přírodní. Moc doporučuju a děkuju!

vyvolání říje u královské pudlice

Přípravky Energyvet jsme si ověřili na naší královské pudlici, která ačkoli je zcela zdravá, nemohla se ani na třech letech rozhárat. Po podání přípravků Energyvet po dobu 14 dní jsme zaznamenali, že se fenka rozhárala. Kryli jsme 17 dena vše dopadlo dobře. čera se nám narodilo 9 krásných miminek. Fenka i štěňátka jsou v pořádku. Moc děkuju paní Janě Indrychové za za velice profesionální rady. Těším se na další spolupráci,

počůrávání

Chtěla bych se podělit o svou zkušenost s přípravky energyvet. Naší fence 9 let staré přípravky velice pomohli. Po pár konzultacích se její stav stabilizoval a konečně po skoro osmy letech se přestala počůrávat. Má za sebou všemožná vyšetření, ale přes veškerou snahu jí "uzdravit" a zbavit se nechtěného počůrávání se nám nedařilo. Až loni v prosinci po konzultaci s p. Janou jsme docílili skvělého stavu, kdy se fenka přestala počůrávat. Po tolika letech s plenkama, je to velká úleva jak pro nás, tak pro fenku. Děkujeme

Epilepsie u krysaříka

Mám 11 letého krysaříka,který mívá zhruba od půl roku věku epileptické záchvaty. Vždy byly jedenkrát za x měsíců (většinou po zátěži nebo při změně počasí). Minulý rok se ale frekvence záchvatů stupňovala a dostali jsme se až na 2-3x denně. Prozatím jsem nechtěla nasadit klasickou léčbu a zkusit léčbu alternativní. Díky radám pani Jany a přípravku Energyvet jsme se během 1 roku dostali na 1 záchvat měsíčně. Musím říct, ze když jsem na veterině prozradila,jak jsme toho dosáhli, pan doktor nevěřil a ptal se na přesný název kapiček :-)

Nádorky mléčných žláz

Děkujeme paní Indrychové za cenné rady a úžasný přístup ohledně problémů naší desetileté jezevčice Sanynky, která má nádorky u mléčných žláz. Od března bere přípravky Energyvet. Malé nádorky začaly lehce mizet, vetší nádorek, velikosti pingpongového míčku, zatím zůstává, ale Sanynka je živější a veselejší:-), také ji prospívá krmivo Reico, které doporučujeme.

Fenka zlatého retrívra - léčba epilepsie

S paní Janou spolupracujeme více než rok na léčbě naší pětileté fenečky Barunky (Zlatý retríver), které se před třemi lety objevily silné epileptické záchvaty. Záchvaty přicházely jedenkrát za 2 měsíce, někdy i častěji. Bez úspěchu jsme zkoušeli různé metody (akupresuru, homeopatika), byli jsme bezradní a veterinář nás již směřoval k léčbě antiepileptiky. V pravou chvíli jsme potkali paní Janu a na základě jejího doporučení jsme začali aplikovat přípravky ENERGYVET . Postupně se situace začala zlepšovat a doba mezi jednotlivými záchvaty prodlužovat. S paní Janou jsme léčbu nadále upravovali a vychytali nejlepší způsob a dobu podávání přípravků, k podávaným preparátům jsme přidali také "bachovky". V současnosti je naše fenečka téměř 5 měsíců bez záchvatu a věříme, že se její zdravotní stav bude i nadále zlepšovat. Kdo zažil epileptické záchvaty a stavy po záchvatu, zvlášť u většího pejska, ví jak náročná taková situace je. Díky pomoci a podpoře paní Jany se celá naše rodina vrací zpět k aktivnějšímu způsobu života, jehož součástí je i naše Barunka. Jsme velmi spokojeni také s krmivem Reico, které zkoušíme od ledna 2017. Nejvíc si ho pochvaluje Barunka, které jen tak něco nechutná. S radostí se pouští do každé porce jídla, což jsme dříve vůbec neznali.
Moc děkujeme za vše...!!!

Přidat nový příspěvek

JANA INDRYCHOVÁ

Topolová 4
783 01 Olomouc
IČO 68182546
DIČ CZ6653252122

tel.: +420 777 225 517
Vytvořeno službou Webnode