Zkušenosti klientů

Osudové setkání

Na Reico a paní Indrychovou jsme narazili na setkání v Srnčí, kde měla přednášku o granulích a konzervách Reico. Na závěr přednášky bylo možné granule a konzervy nechat pejsky ochutnat. A jelikož vše zjevně zachutnalo, rozhodli jsme se Reico vyzkoušet. Asi půl roku po tom co jsme přešli na Reico do naší smečky přibylo nové štěně, které dle slov chovatelky, je naučeno na maso a granulky budou problém. Jen co štěndo přišlo domů a trošku se rozkoukalo, stouplo k misce s granulkami, které byly připraveny pro staršího a všechny mu je snědlo :-) A bylo rozhodnuto, následoval telefonát paní Indrychové a objednávka štěněcích granulek od firmy Reico. Granule mícháme s konzervami a misky jsou do pár sekund prázdné. Do krmení přidáváme přípravek Petmin (u staršího) a Aufbau-vital (u štěněte). V naší smečce se ujaly i přípravky Energyvet.
Určitě doporučuji a děkuji za skvělý přístup paní Indrychové.

Stimul vital pro koně

Jak začít? Asi poděkováním :) Moje krásná fríská kobylka na začátku jara začala trpět na opakované koliky, kdo zná, ví, že tohle může lehko skončit smrtí. Obrovský strach mě vyburcovat hledat na netu nějakou pomoc. Narazila jsem tedy na paní Janu a ta nám pomohla. Vyslechla co nás všechno trápí a poradila. Vybrala nám Stimul - Vital a slíbila, že se nám zlepší imunitní systém a tím i zmizí koliky. A měla pravdu, koliky zmizeli, zmírnila se alergie na prach a pily, kobylka i zhubla, čehož se nám nedařilo docílit. Celkově se dost zlepšila. Moc děkuji za vaši péči paní Jano :)

Lék na nežravost

Na Reico a paní Indrychovou jsme narazili na kavalířím zdravotním setkání, pozorně jsme poslouchali její přednášku a na konci dali naší (tehdy) 1.5 leté fenčce ochutnat granule Olymp a Champion. Zachutnaly jí Olympky. Já už jsem rezignovaně po roce boje s nežravostí a neustálém měnění granulí rozhodla, že zkusíme ještě Reico. Světe div se, už jsme na něm téměř dva roky a strava nám sedí. Krmím Reicem i svoji druhou fenku, která začínala u Reica na štěněcích granulích a je na nich až do teď po dospělácké. Konzervy jsou top, nejlepší je asi dietní jehněčí. Určitě doporučuji i za skvělý přístup paní Indrychové.

Bolavá záda

Musím touto cestou poděkovat za přípravky Energy a cenné rady Janě Indrycbové. Nic není všelék, ale když se dobře zacílí. Moje fenka podruhé v jednom roce nemohla na záda. Poprvé asi prochladla, podruhé pár měsíců poté špatně vyskočila, upadla a zjevně to odnesla zase záda. Nechtěla vyskakovat, chodit do schodů, hrbila se, trpěla. U veterináře nepomohla nějaká uvolňování injekce jako napoprvé, zato velmi rychle zabrala kombinace Energy přípravků na radu paní Jany, fence se už druhý den ulevilo a když jsme se po asi 5 dnech dostavily na objednané neurologické vyšetření, už zase vesele vrtěla ocáskem a vypadaly jsme tam jako stimulant

poděkování

Chtěla bych touto cestou moc poděkovat paní Indrychové za velmi dobrou spolupráci a za její cenné rady. Máme dvě fenečky yorkšírky v seniorském věku. Už máme za sebou různé operace a problémy spojené se stářím... Vždy nám paní Jana dokáže velmi dobře poradit, co a jak dávat na určitý problém.
S produkty firmy Energyvet a Reico máme jen ty nejlepší zkušenosti a hlavně velmi dobré výsledky. Spojení kapiček se zdravou výživou a cenné rady paní Jany mohu všem jen skvěle doporučit. Moc Vám Jani děkuji za profesionální přístup a za to, že jste vždy po ruce, když člověk potřebuje poradit a někdy i slovem uklidnit. Moc Děkuji


Poděkování

Děkuji moc,za doporučení kvalitního krmiva, jak konzervy, tak granule jsou pro psa lákavé a vždy s nadšením zhltne davku. Měli jsme psa nežravce, zkoušeli i barf, ale nebylo to ono. Teď nemá žádné potíže a přibírá,srst je krásně hustší. Po užití "cytosanu" mizi i boláky po reakci na antibiotika. Takže všichni moc děkujeme.

Po operaci cizího tělesa, hnilobný proces po cizím tělese, zničená mikroflóra střeva

Štěně, fenka Louisianského leopardího psa Criss-Casey v cca 8 měsících začala mít zažívací problémy, krev ve stolici, nepříjem potravy a zvracení také krev. Sono a rtg ukázalo na cizí těleso v přechodu tenkého v tlusté střevo. Cizí těleso (uzel pro psy ty střapce na konci) už bylo ve velkém stádiu hniloby a celé střevo jím bylo postihnuto! 23000 leukocytů, velmi vážný stav štěněte, řídká stolice, pohublá, po operaci dostávala přísnou veterinární dietu, a bylo třeba najít jídlo které by vrátilo střevu mikroflóru, snížení leukocytů, upravit zažívání. Zkoušela jsem snad všechny granule, masové konzervy. Po všech měla stále velké problémy s jediné co snášela byla veterinární dieta. Tady jsem dostala kontakt na paní Indrychovou. Děkuji vám moc! Protože díky ní moje fenka přibrala, vyrostla, leukocyty se snížily na úroveň zdraví, střevní mikroflóra se dala do kupy. Dnes je Criss-Casey 2 roky a jí Reico stravu jak masové konzervy tak granule Olymp a z energyvet pro a prebiotika pribiovet, petmin. Když měla nebo sem tam má zažívací problémy podávám regavet. Podotýkám vše za přísné kontroly paní indrychove! Vše jsem v určitém poměru vážila a vážím dodnes. A tuto stravu jsem konzultovala i se svým veterinářem. Docházely jsme dlouho zároveň na kontroly j vet a zažívací problémy se začaly snižovat!
JSME ZDRAVÍ!!!!
Po reicu a energy má nejen zdravé střevo normálně ji a zažívání funguje, ale vyrostla, srst má nádhernou, je znovu veselá a vrátila se
Jí chuť do života! Kdyby se tady dala dát fotografie , dám jí tu. Opravdu díky těmto přípravkům je zdravá a srst má Jak pkyšáček

Epilepsie u kocicky

Velký dík paní Indrychové za pomoc při epilepsii u mé kočičky. Je jí 11 let a začaly se u ní v březnu projevovat záchvaty 3x tydně s různou délkou.Zoufalá jsem běhala po veterinářích a výsledek byl že je naprosto zdravá ale do mozku nevidíme.A že jí musím doživotně dávat léky 2x denně každý den..Byla jsem ráda že prostřednictvím Energy centra v Olomouci jsem získala kontakt na paní Indrychovou.Ta mi ochotně vždy poradila a zafungovaly nám kapičky Etovet a Korovet. Které se nemusí kapat pořád a kočičce je podávám nenásilně, sama si je olízne z dásní. A z krmení Reico jí chutná suché krmivo MaxiCat Sterne menu a kapsičky s kachnou a brusinkami.Kočička přibrala a je vitální a v pohodě.Záchvat měla napislwdy před měsícem a po kapičkách už ne.Teď jsme je vynechali Děkuji a doporučuji

zánět ucha

Moc děkuji Janě za roční ochotnou a profesionální podporu v péči o naši Audrey (15 měsíční kříženec labradora a border kolie). Od malinka je krmená konzervama Reico a jejich granule Olymp používáme jako odměny/pamlsky. Taktéž naprosto miluje jejich žvýkací produkty - kůže z hlavy, uši, šlachy nejvíc, ale i sušené maso. Navíc dostává doplňky stravy Aufbau-Vittal a byliny na odčervení (Pro - 1). Jsem velmi vděčná, že jsme našli někoho, kdo nesáhne automaticky po chemii a nejjednodušším řešení, ale hledá šetrné a účinné cesty. V zimě nám pomohl výborně Virovet a Imunovet od Energy na psincový kašel, ode dneška zkouším Gynovet proti klíšťatům. Před týdnem dostala Audrey nehezký zánět ucha - po stěru u veterináře nalezeny kvasinky. Na doporučení Jany jsme nasadili úžasný pudr Bajazin - úleva opravdu přišla hned první den a do tří dnu zmokvané ouško suché, nečistota vysrážená na okraji, takže teď už jen mažeme měsíčkovou mastí. Jana je mi vždy psychickou podporou, za to velký dík. Jsme chovatelé - začátečníci a člověk ocení radu člověka, kterému důvěřuje. Jako vždy dodávám, že Audrey má nádhernou srst, naprosto nesmrdí, spí s náma v posteli, má hodně energie a je to krásný, spokojený pes. Jako hlavní krmivo u nás zůstávají stále konzervy, protože nám prostě dělá dobře, že jí kvalitní stravu. Děkuju, Jani, a přeju hodně spokojených klientů!

velké poděkování

Chtěla bych poděkovat p.Indrychové za profesionální přístup,ochotu kdykoliv cokoliv řešit. Díky granulkám Reico mám z velice mlsného psa velkého nenažrance :-D Mohu jen doporučit Reico tak přípravky Energyvet . Ještě jednou moc děkuji :-)

Přidat nový příspěvek

JANA INDRYCHOVÁ

Topolová 4
783 01 Olomouc
IČO 68182546
DIČ CZ6653252122

tel.: +420 777 225 517
Vytvořeno službou Webnode