Zkušenosti klientů

Zkušenosti s Energy

Mám doma roční ohařku,které se po prvním hárání změnila povaha,byla nedůveřivá,odtažitá a prostě svá!
Pak nastoupila faleška,přestala žrát,byla ukňučená,protivná a pořád někde zalezlá,moc neposlouchala a byla svéhlavá,tak jsem to začala řešit!Narazila jsem na paní Janu a její přípravky pro zvířata Energy a po poradou s ní jsme nasadili přípravek na falešku,po třítýdenní kůře se zlepšila,začala žrát,spolupracovat a její nedůvěra je ta tam!
Nechala jsem si udělat horoskop dle jejího data narození a hned nám bylo jasnější,proč taková je,na co si dát pozor jak v chování,tak po zdravotní stránce!Díky paní Janě,mám doma úplně jiného psa a vím na co se zaměřit a na co si dát pozor!!Vřele doporučiji Energy,pokud máte nějaké problémy s vašim zvířecím miláčkem!

Loupání kůže na tlapkách

Naší 2 leté kočičce se začala loupat kůže na tlapkách, nebylo to bolestivé ani ji to nijak neobtěžovalo. Na veterině si s tím nevěděli rady, očividně něco takového viděla poprvé. Doporučený krém nepomáhal, ani domácí krém z měsíčku lékařského, ani krém s konopím. Po poradě s paní Indrychovou jsme nasadili přípravky Energyvet, po týdnu jsme to snížili na 2 kapky 2x denně. Nastalo postupné zlepšení a po 2 měsících užívání jsou tlapky v pořádku. Zároveň jsme změnili krmivo (původně bylo Whiskas), což také přispělo k vyléčení a pomohlo i jinak. :-)

Šupinatění kůže

Dobrý den všem, máme ohařku 10 měsíců, je velmi aktivní a bez každodenních procházek to nejde. Takže denně na louku a v teplých dnech k vodě. Takže jsme jednou přišli na to, že se jí pěkně šupinatí kůže v oblasti vnitřních stehen. Po dlouhém hledání na internetu po přípravkách na zlepšení srsti a kůže atd. jsem narazila na Energyvet, přečetla jsem pár recenzí, napsala do jejich poradny a dostala rychlou odpověď od paní Indrychové, po několika mailech nám ochotně poradila s kúrou na 3 týdny. Teď po třech týdnech nám podle mého šupinky na stehnech naprosto zmizely. Jsem ráda, že jsem našla tyto stránky a hlavně díky paní Indrychové za její vstřícné a rychlé rady. A díky za to, že Energyvet prostě funguje :-)

Alergie, dermatitida a Energyvet namísto kortikosteroidů

Když se řekne šarpej, má hned každý jasno (a není se čemu divit). Naše fenka šarpeje trpěla potravinovými alergiemi a zejména silnou alergií na pyl (duben/srpen), v zimě zase alergií na chlad, což odnášely tlapky, které měla permanentně oteklé a velmi bolestivé. Vyzkoušeli jsme všechny dostupné konvenční i alternativní metody (šampony, oleje, masti, zábaly, doplňky stravy...), ohledně alergie na pyl se ovšem neobešla bez injekčně podávaných kortikosteroidů. Nějakou náhodou jsme narazili na Energyvet a ačkoli jsme byli poněkud nedůvěřiví, řekli jsme si, že nemáme co ztratit. A zázrak se konal. Změnili jsme celkově přístup v krmení (BARF) a začali podávat přípravky Energyvet. V tuto chvíli by měla fenka první injekci kortikosteroidů za sebou, ale není třeba. Ano, občas se podrbe, ale mnohem lépe zvládá i drůbež, kterou občas ukrade z misky bráchovi :D. V podávání budeme určitě pokračovat a věříme, že to bude dobré (až nejlepší). Děkujeme!

ENERGYVET - podrážděná slinivka

Moc děkujeme Janě Indrychové za upřímnou pomoc a skvělé rady. Na Janě je poznat hned, že zvířatům rozumí a má je velmi ráda... V 7 měsících naše fenka chodského psa měla několikrát průjem, a také asi tak 2x týdně zvracela. Důvodem mohla být změna granulí nebo i častější podávání pamlsků, těžko říct. Veterináři se jevily obtíže jako podrážděná slinivka. Hledala jsem dlouho na internetu informace týkající se přírodní léčby pro zvířata a narazila na EnergyVet. Jana nám doporučila které přípravky podávat. Obtíže již po týdnu zcela ustoupily. Fenečka se dostala do kondice, s Janou jsme stále v kontaktu a jistě využiji ještě další produkty. Momentálně zkoušíme též jeden přípravek jako preparát proti klíšťatům, ale zatím bereme krátce, tak ještě nedokáži zcela posoudit výsledek.... V každém případě jsem moc ráda, že jsem na EnergyVet narazila a že existují tak skvělé přírodní produkty pro zvířata. Moc děkujeme.

Chronické selhání ledvin u kočky

Moc děkuji paní Indrychové za velmi rychlou a velmi účinnou radu na léčbu mé kočičky s diagnostikovaným chronickým selháním ledvin v prosinci 2015, kdy veterinář označil stav jako fatální a po poradě s paní Indrychovou a podávání Energyvet přípravků podle její rady se kočička velmi rychle zotavila a dnes po půl roce vypadá úplně zdravě, dokonce jí narostla nová srst na břichu, kterou už delší dobu neměla. :-)

Poradna

Ahoj všem, Jsem moc ráda , že jsem poznala Janičku. Moc mi pomohla co se týká mých psů. Energyvet firmu jsem znala již dříve. Také jsem se nechala zaregistrovat .. Díky Janě můj velký knírač po 3 lete asi bude moc sundat límec v kotci. Jinak si stále lízal stehno a neléčilo se to . Poradila mi co a jak podávat a Bastién krom srovnání ledvin snad už bude OK.. Mám více psů tudíž i více možných problému a zatím firma Energyvet a poradna Jany byla velmi uspěšná. Vždy ochotně poradí i pro mé známé.. MOOC Janičko děkuji .

Kocouří viróza - Energyvet

Dobrý den, máme 9 měsíčního kocourka a pořídili jsme mu kočičí kamarádku z útulku. Asi po měsíci a půl spokojeného společného života dostal kocour virózu (zatáhly se mu oči "třetíma víčkama", měl suchý nos a průjem. Veterinář říkal, že to občas tak dopadne, když si lidé ke zdravé kočce vezmou nalezence z útulku, který může sám být bez problémů, ale může být přenašečem všeho možného). Protože mám výborné zkušenosti s výrobky Energy pro lidi, rozhodla jsem se vyzkoušet produkty pro zvířata. Asi hodinu poté, co jsem zaslala dotaz do poradny na stránkách Energy, jsem dostala odpověď od paní Indrychové - abych kocourovi dávala 3 týdny přípravky Energyvet. Tyto produkty jsem dávala oběma našim kočkám. Kocour byl do týdne v pořádku a kočka, která neměla sice žádné problémy, ale byla "z ulice" velice hubená a měla řídkou vypadávající srst, začala pomaličku pěkně přibývat a srst má teď po měsíci jako z reklamy.... :-) Moc děkuji!! :-)

Staří psi, inkontinence

Pro všechny, kdo mají starého psa, vřele doporučuji konzultaci s paní Janou, už po pár dnech vidíte velkou změnu - starochy to prostě "nakopne" :) a výborné i na inkontinenci u fen - vyzkoušeli jsme skoro všechno co šlo (psí i lidské věci) a jediné tohle zabírá do pár dnů a hlavně účinky drží dlouhodobě - cca měsíc užívání, pak vydrží 2-3 měsíce bez kapek!

Kingvet + Gynevet

... dlouho jsme měli s kočičkou problém mrouskat. Po vrhu koťat měla nasazenou antikoncepci. I po vysazení a různých preparátech se mrousk nedostavoval. Na radu paní Indrychové jsme zkusili přípravky Energyvet. Po pár týdnech se dostavil slabý mrousk.... Přípravky jsme podávali nadále a za dalších pár týdnů se kočička hezky rozmrouskala a my se dočkali vrhu krásných koťátek. Od té doby přípravky používám pravidelně a nemáme žádný problém.
Výsledek se sice nedostaví ze dne na den, chvilku to trvá, ale stojí to za to. :-)
Děkujeme a vřele doporučujeme.

Přidat nový příspěvek

JANA INDRYCHOVÁ

Topolová 4
783 01 Olomouc
IČO 68182546
DIČ CZ6653252122

tel.: +420 777 225 517
Vytvořeno službou Webnode