Zkušenosti klientů

Bengálská kočka a močení

Už je to delší dobu, co mi paní Indrychová pomohla, ale POMOHLA. U veterináře dostal náš kocour léky na bolestivé močení a kameny v močovém měchýři. Operován 3x a nic. Jen jsem chodila pro léky. Pak jsem zkusila energy (když funguje u mě, tak proč né u kočky). Musím přiznat, že jak cenově, tak celkově je pro mě tato léčba přijatelnější. Kocour se zázračně uzdravil a léky od veterináře jsem zahodila. Paní Indrychová mi skvěle a rychle pomohla. Momentálně energy výrobky putují rodinou a když mají zvířata nějáký problém, tak se ihned aplikují a je po problémech. ENERGY je ZÁZRAK.

Strachová agrese psa a poúrazový stav fenky

Koncem loňského léta jsem navštívila paní Indrychovou s radou pro naše dva pejsky. Osmiletá fenka se zotavovala z psychického šoku a z bolestivého úrazu - vymknutého lokte po autonehodě a pětiletý pes se roky potýká se strachovou agresí na všemožné podněty ( muži, děti, neznámé věci apod...). Fence jsme podávali přípravky Energyvet a nastal velmi výrazný pozitivní vývoj po fyzické stránce i po stránce psychické. Fenka byla mnohem veselejší, odezníval poúrazový útlum a deprese, rychle začaly regenerovat porušené vazy a svaly a zdálo se , že i bolestivost je mírnější. U psa jsme aplikovaly přípravky Energyvet spolu s bachovkami a i u něho jsem zaregistrovala znatelnou změnu chování. V situacích, kdy by dříve ze strachu útočil, dokázal - sice s vypětím všech psychických sil, ale přesto dokázal ovládnout své emoce.
Jsem ráda, že se podařilo oběma pejskům pomoci.Díky moc!

Energyvet a REICO

Přípravky Energyvet jsou mnou prověřené na několika členech mé smečky, když se vyskytly nějaké zdravotní problémy, neváhala jsem, a ihned kontaktovala paní Janu Indrychovou. Jsem známá tím, že pokud to jen trochu jde, vždycky dám přednost přírodní léčbě anebo užívání podpůrných přírodních přípravků a u Energyvetu účinnost platí opravdu na 100%. Paní Jana se nám vždy snažila a snaží úspěšně pomoct, a za to ji ještě jednou i tuto cestou velice moc děkuji.
Musím zmínit i krmení REICO, i s tím už máme zkušenost a můžu s klidným svědomím doporučit. Moje celá smečka je krmena téměř celý jejich život masem, zeleninou, bylinkami a přírodními doplňky, ale granule REICO sensiv je všechny bez rozdílu nadchnul. Tyto jsem začala kupovat jedné mé fence, u které se bohužel v jejích 8 letech projevila alergie, navíc je to hypothyretička, ostatní členové smečky ze zvědavosti chtěli ochutnat taky a říkali, že prý fakt super! Vyzkoušeli jsem i konzervy pro pejsky, a v případě časové nouze je to skutečně adekvátní náhrada za námi připravovanou stravu, na kterou je smečka zvyklá. Takže za mne opravdu PALEC NAHORU!

PODĚKOVÁNÍ

Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat všem, kteří si udělali čas na recenzi. Se zpětnou vazbou od klientů to bývá těžké. Každý je rád, že se zvířátkům ulevilo a už se jim k tomu nechce moc vracet. Já vím, je uspěchaná doba, ale možná právě o to jde. Na chvíli se zastavit, nenechat se manipulovat konzumním způsobem života a ukázat světu, že jsou i důležitější a dobré věci o kterých stojí za to vědět a v případě potřeby se na ně obrátit. Špatnými zprávami nás krmí dnes a denně, jen aby lidem vzali naději a schopnost svobodně se rozmyslet. Ještě jednou všem moc děkuji a kdykoliv budete něco potřebovat, s důvěrou se na mě obraťte. Jsem tu pro Vás a Vaše zvířecí kamarády. A nezapomeňte prevence je velmi důležitá. Lépe je těm obtížným situacím předcházet správnou péčí a zdravým krmením. Proto jsem do své nabídky zařadila také německá krmiva Reico. Kdo nemáte možnost krmit syrovou či vařenou stravou a správně jí vyvážit, tak krmiva Reico jsou zdravým a praktickým kompromisem. Vaše Jana Indrychová

Výživa štěněte Rhodéského ridgebacka

Dobrý den všem,
chci se podělit o dlouholetou pozitivní zkušenost s produkty Energyvet. V listopadu loňského roku jsem dochovala svého prvního Ridgebacka.....dožil se 11 let. Do jeho šesti let věku jsem krmila pouze "značkovými" granulemi a spoléhala na klasickou veterinární péči. Pak začal pes strádat,byl unavený,bez energie,začaly se objevovat zažívací i jiné obtíže a narostl mu nádor v oblasti hrtanu.Verdikt veterináře byl,že psovi zbývá cca měsíc života. Náhodou jsem narazila na stránky Energy a objednala. Prožili jsme spolu dalších 5 aktivních let a jsem naprosto přesvědčená,že to bylo jen díky změně stravy a bylinkám z Energy. Teď mám půlroční štěně Ridgebacka a po konzultaci s paní Indrychovou pejskovi vařím plus dávám doplňky na kosti a chrupavky. Pes je velmi aktivní,spokojený, na svůj věk hodně vyspělý, narostlý a co hlavně....nebolí ho nohy!!!
Prostě na Energyvet nedám dopustit a velice si cením pomoci a podpory paní Indrychové. :-)

Yorka Patty

Touto cestou vyjadrujem velke podakovanie pani Jane Indrychovej za vsetky rady v zufalej situacii ohladom velmi zleho zdravotneho stavu mojej skoro 12rocnej fenky aj v starostlivosti vet .lekarov .Dnes po 2mesiacoch uzivania pripravkov od Energyvet a krmiva Reico sa stav uzasne zlepsil / sucasne uziva aj veter.lieky/ .Pre mna a Patty je to neuveritelny zazrak .Este raz dakujem za rychlu pomoc a vas pristup.Tesim sa na dalsiu spolupracu s vami .

fenečky yorkšírský terier

Touto cestou bych chtěla moc poděkovat paní Indrychové za její pomoc a cenné rady. Mám dvě fenečky (yorkšírský terier) , jedna musela na operaci prsních žláz a druhá měla silnou otravu. Díky přípravkům Energy a krmiva Reico se obě pěkně zregenerovaly, zahojily a posílily celkově svůj organismus. Tyto produkty používáme kvůli posílení jater po prodělané otravě. Jsem vděčná za tyto produkty Energy a všem je doporučuji a to jak při problémech, tak i preventivně.
Paní Jana odvádí dobrou a kvalitní práci, moc za vše děkujeme a budeme se těšit na další spolupráci s vámi.

pooperační stav

Paní Indrychová, moc děkuji za Váš přistup a rady ohledně pooperačního stavu mé fenky anglického mastifa, která byla apatická a nechtěla vůbec jíst. Po aplikaci přípravků Energyvet se její stav během několika dní zlepšil, je opět čilá a bez problému jí. Zatím ještě nesmí zraněnou nohu zatěžovat a tudíž stále na nohu ulevuje, ale věřím, že i tady přípravky doporučené p. Indrychovou "zaberou". Moc děkuji

Problém s vyvoláním říje

22.5.2017

Děkuji paní Indrychové za velmi cenné rady. U naší fenky královského pudla jsme měli problém s vyvoláním říje. Po 14 dnech užívání doporučeného přípravku Energyvet a náslené 14 denní pauze se říje dostavila, následovalo úspěšné krytí a v červnu čekáme štěňátka.

Reico

Dobrý den.
Chci poděkovat za skvělé vysvětlení o krmivu Reico. Dávám ho mojí fence druhý měsíc a naprostá spokojenost. Celkem časté zvracení po předchozím krmivu úplně zmizelo . Reico moc chutná a nádherně voní. Krmím konzervy a přidávám podušenou zeleninu, protože naše jezevčice má mírnou nadváhu. Léčivé přípravky jsem zatím nepotřebovala, ale určitě bych požádala o radu, kdyby bylo třeba.
Paní Indrychová moc děkuji za váš přístup, když jsem řešila změnu jídla.
Ještě jednou díky.

Přidat nový příspěvek

JANA INDRYCHOVÁ

Topolová 4
783 01 Olomouc
IČO 68182546
DIČ CZ6653252122

tel.: +420 777 225 517
Vytvořeno službou Webnode