Zkušenosti klientů

Dlouhá a kvalitní srst

Chceme s naším papillonkem navštívit nějakou tu výstavu, podáváme mu přípravek z řady Energyvet, který má pozitivní účinky na srsr a zoubky. Náš Andík má po něm srst krásně dlouhou a velmi hustou, přestože mu ještě není ani šest měsíců. Přípravky také velmi chválila naše veterinářka, která prohlásila, že je to opravdu "vynikající věc".

Náš 10letý pes měl problémy s chůzí

Každý rok chodíme na Lysou horu!Ale letos po zimě jsme si všimli,že Náš 10tiletý pes NO špatně chodí!!!A než jít bez něho??? Naštěstí jsem objevila stránky Bylinky pro zvířata a p. J.Idrychová mi doporučila přípravek na regeneraci kostí a kloubů.- Lysou jsme všichni vyšli v pohodě a dokonce vyskočil sám do auta s čímž měl taky problém.Takže z bylinkami jsme spokojeni a budeme pokračovat dál...

Potíže s chováním koček

Dobrý den, máme 2 ruské modré kočky, kočka 7 let a kocour 5 let. Kočka doteď kocoura nepřijala, ignoruje ho a při bližším kontaktu na něj syčí a útočí. Před 2 lety přestala kočka používat záchod a vykonávala potřebu v koupelně. Před několika týdny začal protestovat i kocour, čural mimo záchod, dokonoce i do postele. Na radu paní Indrychové, jsme pořídili ještě jeden záchod, a začali dávat 2 x denně 2 kapky přípravku, který upravuje chování koček. Už po 14 dnech byly vidět výsledky a teď po 3 týdnech to vypadá nadějně. Uvidíme, co se bude dít po týdenní pauze, ale doufám, že se kočky umoudřily.

Epivet

Dobrý den, mám štěňátko papillona. Andík je čtyři a půl měsíce starý a váží jen 1,5kg. Marně jsem se delší dobu pokoušela sehnat nějaký přípravek proti klíšťatům, který by byl účinný a nezatěžoval organismus našeho malého mazlíčka. Na doporučení Janičky Indrichové jsme začali používat šampon Epivet, který působí proti vnějším parazitům. Po celou dobu, co tento přípravek používáme, neměl náš pejsek žádné klíště ani blešku.

kocourek

Mám velmi dobré zkušenosti s výrobky Energyvet,které pomohly našemu tříměsíčnímu kocourkovi se uzdravit.S výběrem těchto výrobků a s dávkováním nám pomohla paní Indrychová a její odborné konzultace mohu všem doporučit.

Endík

Jsme majitelé 4letého labradorského-retrívra Endika.Je to miláček rodiny.Od malička byl hravý,vytrvalý a takové zlatíčko rodiny.O to bylo horší zjištění, že Endík začal trpět epileptickými záchvaty.Nejdříve se zachaty objevovalÿ jen sporadicky a nebyly tak silné po zkracování doby a intenzity záchvatů veterinář přistoupl k léčbě.Prášky ovšem utlumovaly všechny smysly našeho jinak šťastného a hravého pejska.Na doporučení Janičky Indrychové jsme nasadili přípravky Energyvet.Endikovi se postupně vrací radost do života a doufáme, že pomocí výrobků Eneryvet přestane brát Phanemall, který ovlivňuje psychiku psa..

Ustrašený pejsek

Hezký den, protože se náš lovecký :-) pes bojí střílení a silvestr a celé období vánoc byl vždy problém, sháněla jsem, jak mu pomoci. Náhodou jsem narazila na přípravky energy. Dočetla jsem se, že mají i řadu, která je určena pro zvířata. Tak jsem je pak na radu paní Indrychové objednala a pes i když se pořád bál, tak reakce už nebyly tak bouřlivé. Měl ještě jeden problém, od mala se od radosti a na veterině vždy, počůral. Shodou okolností začal mít po vánocích problém se srstí (svědil ho čumák a vykousával si různě po těle chlupy) a při návštěvách veteriny jsme byli všichni mile překvapeni - vůbec nečůral (a to tím byl vyhlášený) a i problémy se srstí zmizely.

Zkušenost

Dobrý den, před nedávnem jsem měla možnost se seznámit s výrobky Energyvet a aplikovat je na našich psích miláčcích a mohu vřele doporučit :-)

Re: Zkušenost

Vzhledem k naší početné smečce jsme měli možnost vyzkoušet hned několik výrobků Energyvet :-). např.naše 10měsíční fenka BOM mívala docela často tzv.angíny nebo laringitidy, nejprve léčeno antibiotiky, ale dávat jí co 2 měsíce atb se nám nechtělo, tak jsme vyzkoušeli přípravky Energyvet a ťuk ťuk ťuk už 3 měsíce je v pohodě :-) Dalším adeptem byl náš 7 letý pejsek šeltie který trpí všemi možnými artrózami a dysplaziemi na všech nohách, už jsme vyzkoušeli všechno možné co se týká chondroprotektiv a jiných protizánětlivých prostředků a léčiv, většina pomohla, pejsek nemá potíže, ale až teprve po podávání přípravků Energyvet se mi zdá že je více pohyblivější a to i když má týdenní přestávku. Další je 5letý krátkosrstý koliák který trpíval na skoro průjmy a tomu se také stolice výrazně zlepšila. Doplňkové přípravky Energyvet na zlepšení trávení a ozdravění organizmu jsme dávali preventivně všem.

Přidat nový příspěvek

JANA INDRYCHOVÁ

Topolová 4
783 01 Olomouc
IČO 68182546
DIČ CZ6653252122

tel.: +420 777 225 517
Vytvořeno službou Webnode