Zkušenosti klientů

Naše gaučová dáma...

Dobrý den, musím napsat svoji zkušenost s přípravky Energyvet...máme fenku bullmastiffa u které diagnostikovali vysoký stupeň DKK, od mala byla velmi liná..málo pohyblivá..po užívání přípravků Energyvet se její pohyblivost výrazně zlepšila..."ožila" začala být veselejší I na procházkách...akčnější...je to sice gaučová dáma, co dlouhé prochajdy moc nemusí vzhledem k jejímu onemocnění...ale s těmito přípravky to jde o moc lépe...

zkušenost s alergií u koně

Dobrý den, u našeho 15 letého valacha se objevovaly neurčité potíže. Do svých 14 let byl zdravý bez potíží. Loni začal velmi špatně snášet vedro, začal kašlat u krmení a postupně se objevily i dýchací obtíže. Dostavil se i alergický záchvat na který ale zabraly atb + steroidy. Nechtěla jsem ale zůstat u chemických léků a hledala jsem alternativní řešení. Jsem velmi ráda, že jsem se seznámila s produkty energyvet a našla jsem tuto bylinnou řadu díky níž se kůň stabilizoval a alergické projevy se výrazně zmírnily. Léčba ještě není u konce, ale koníkovi se daří mnohem lépe a záchvaty pominuly. Produkty Energyvet používáme dle potřeby i u našeho psa a kočičky.

Bachovky

Mám doma pět kočiček, z toho dva kocourky. Jeden byl silně dominantní a druhý kvůli němu neopustil místo za pohovkou. Byl neustále schovaný, bál se vylézt. Po poradě s paní Indrychovou jsme nasadily Bachovy květové esence. Po třítýdenním podávání se vztahy mezi nimi spravily. Submisivní kocourek už se nebojí a dominantní se zklidnil. Sedí vedle sebe a jsou v pohodě. Bachovy esence mně velmi mile překvapily a doporučuji všem, kdo mají různé problémy s chováním zvířat.

Léto bez klíšťat

Mám 40kilového "hovíka", který denodenně koupe. Proto byli pro nás jedinou možnou volbou proti parazitům pipety. Ty jsou ale dost drahé, a když zvážíme složení... Nebyla jsem z jejich užívání kdovíjak nadšená. Proto mám dobrý pocit z přípravků Energyvet, které jsou evidentně k psímu organismu mnohem šetrnější. Zjistila jsem, že na naši váhu potřebujeme asi 6 kapek denně - dávám do jídla s vývarem. Od té doby jsme měli jediné klíště! Ještě uvidíme, jestli mu to pomůže, aby mi trošku dobral, nebo jestli je prostě hubený od přírody :-).

Dlouhá a kvalitní srst

Chceme s naším papillonkem navštívit nějakou tu výstavu, podáváme mu přípravek z řady Energyvet, který má pozitivní účinky na srsr a zoubky. Náš Andík má po něm srst krásně dlouhou a velmi hustou, přestože mu ještě není ani šest měsíců. Přípravky také velmi chválila naše veterinářka, která prohlásila, že je to opravdu "vynikající věc".

Náš 10letý pes měl problémy s chůzí

Každý rok chodíme na Lysou horu!Ale letos po zimě jsme si všimli,že Náš 10tiletý pes NO špatně chodí!!!A než jít bez něho??? Naštěstí jsem objevila stránky Bylinky pro zvířata a p. J.Idrychová mi doporučila přípravek na regeneraci kostí a kloubů.- Lysou jsme všichni vyšli v pohodě a dokonce vyskočil sám do auta s čímž měl taky problém.Takže z bylinkami jsme spokojeni a budeme pokračovat dál...

Potíže s chováním koček

Dobrý den, máme 2 ruské modré kočky, kočka 7 let a kocour 5 let. Kočka doteď kocoura nepřijala, ignoruje ho a při bližším kontaktu na něj syčí a útočí. Před 2 lety přestala kočka používat záchod a vykonávala potřebu v koupelně. Před několika týdny začal protestovat i kocour, čural mimo záchod, dokonoce i do postele. Na radu paní Indrychové, jsme pořídili ještě jeden záchod, a začali dávat 2 x denně 2 kapky přípravku, který upravuje chování koček. Už po 14 dnech byly vidět výsledky a teď po 3 týdnech to vypadá nadějně. Uvidíme, co se bude dít po týdenní pauze, ale doufám, že se kočky umoudřily.

Epivet

Dobrý den, mám štěňátko papillona. Andík je čtyři a půl měsíce starý a váží jen 1,5kg. Marně jsem se delší dobu pokoušela sehnat nějaký přípravek proti klíšťatům, který by byl účinný a nezatěžoval organismus našeho malého mazlíčka. Na doporučení Janičky Indrichové jsme začali používat šampon Epivet, který působí proti vnějším parazitům. Po celou dobu, co tento přípravek používáme, neměl náš pejsek žádné klíště ani blešku.

kocourek

Mám velmi dobré zkušenosti s výrobky Energyvet,které pomohly našemu tříměsíčnímu kocourkovi se uzdravit.S výběrem těchto výrobků a s dávkováním nám pomohla paní Indrychová a její odborné konzultace mohu všem doporučit.

Endík

Jsme majitelé 4letého labradorského-retrívra Endika.Je to miláček rodiny.Od malička byl hravý,vytrvalý a takové zlatíčko rodiny.O to bylo horší zjištění, že Endík začal trpět epileptickými záchvaty.Nejdříve se zachaty objevovalÿ jen sporadicky a nebyly tak silné po zkracování doby a intenzity záchvatů veterinář přistoupl k léčbě.Prášky ovšem utlumovaly všechny smysly našeho jinak šťastného a hravého pejska.Na doporučení Janičky Indrychové jsme nasadili přípravky Energyvet.Endikovi se postupně vrací radost do života a doufáme, že pomocí výrobků Eneryvet přestane brát Phanemall, který ovlivňuje psychiku psa..

Přidat nový příspěvek

JANA INDRYCHOVÁ

Topolová 4
783 01 Olomouc
IČO 68182546
DIČ CZ6653252122

tel.: +420 777 225 517
Vytvořeno službou Webnode