Zkušenosti klientů

Ustrašený pejsek

Hezký den, protože se náš lovecký :-) pes bojí střílení a silvestr a celé období vánoc byl vždy problém, sháněla jsem, jak mu pomoci. Náhodou jsem narazila na přípravky energy. Dočetla jsem se, že mají i řadu, která je určena pro zvířata. Tak jsem je pak na radu paní Indrychové objednala a pes i když se pořád bál, tak reakce už nebyly tak bouřlivé. Měl ještě jeden problém, od mala se od radosti a na veterině vždy, počůral. Shodou okolností začal mít po vánocích problém se srstí (svědil ho čumák a vykousával si různě po těle chlupy) a při návštěvách veteriny jsme byli všichni mile překvapeni - vůbec nečůral (a to tím byl vyhlášený) a i problémy se srstí zmizely.

Zkušenost

Dobrý den, před nedávnem jsem měla možnost se seznámit s výrobky Energyvet a aplikovat je na našich psích miláčcích a mohu vřele doporučit :-)

Re: Zkušenost

Vzhledem k naší početné smečce jsme měli možnost vyzkoušet hned několik výrobků Energyvet :-). např.naše 10měsíční fenka BOM mívala docela často tzv.angíny nebo laringitidy, nejprve léčeno antibiotiky, ale dávat jí co 2 měsíce atb se nám nechtělo, tak jsme vyzkoušeli přípravky Energyvet a ťuk ťuk ťuk už 3 měsíce je v pohodě :-) Dalším adeptem byl náš 7 letý pejsek šeltie který trpí všemi možnými artrózami a dysplaziemi na všech nohách, už jsme vyzkoušeli všechno možné co se týká chondroprotektiv a jiných protizánětlivých prostředků a léčiv, většina pomohla, pejsek nemá potíže, ale až teprve po podávání přípravků Energyvet se mi zdá že je více pohyblivější a to i když má týdenní přestávku. Další je 5letý krátkosrstý koliák který trpíval na skoro průjmy a tomu se také stolice výrazně zlepšila. Doplňkové přípravky Energyvet na zlepšení trávení a ozdravění organizmu jsme dávali preventivně všem.

Přidat nový příspěvek

JANA INDRYCHOVÁ

Topolová 4
783 01 Olomouc
IČO 68182546
DIČ CZ6653252122

tel.: +420 777 225 517
Vytvořeno službou Webnode