Zkušenosti klientů

Kocouří viróza - Energyvet

Dobrý den, máme 9 měsíčního kocourka a pořídili jsme mu kočičí kamarádku z útulku. Asi po měsíci a půl spokojeného společného života dostal kocour virózu (zatáhly se mu oči "třetíma víčkama", měl suchý nos a průjem. Veterinář říkal, že to občas tak dopadne, když si lidé ke zdravé kočce vezmou nalezence z útulku, který může sám být bez problémů, ale může být přenašečem všeho možného). Protože mám výborné zkušenosti s výrobky Energy pro lidi, rozhodla jsem se vyzkoušet produkty pro zvířata. Asi hodinu poté, co jsem zaslala dotaz do poradny na stránkách Energy, jsem dostala odpověď od paní Indrychové - abych kocourovi dávala 3 týdny přípravky Energyvet. Tyto produkty jsem dávala oběma našim kočkám. Kocour byl do týdne v pořádku a kočka, která neměla sice žádné problémy, ale byla "z ulice" velice hubená a měla řídkou vypadávající srst, začala pomaličku pěkně přibývat a srst má teď po měsíci jako z reklamy.... :-) Moc děkuji!! :-)

Staří psi, inkontinence

Pro všechny, kdo mají starého psa, vřele doporučuji konzultaci s paní Janou, už po pár dnech vidíte velkou změnu - starochy to prostě "nakopne" :) a výborné i na inkontinenci u fen - vyzkoušeli jsme skoro všechno co šlo (psí i lidské věci) a jediné tohle zabírá do pár dnů a hlavně účinky drží dlouhodobě - cca měsíc užívání, pak vydrží 2-3 měsíce bez kapek!

Kingvet + Gynevet

... dlouho jsme měli s kočičkou problém mrouskat. Po vrhu koťat měla nasazenou antikoncepci. I po vysazení a různých preparátech se mrousk nedostavoval. Na radu paní Indrychové jsme zkusili přípravky Energyvet. Po pár týdnech se dostavil slabý mrousk.... Přípravky jsme podávali nadále a za dalších pár týdnů se kočička hezky rozmrouskala a my se dočkali vrhu krásných koťátek. Od té doby přípravky používám pravidelně a nemáme žádný problém.
Výsledek se sice nedostaví ze dne na den, chvilku to trvá, ale stojí to za to. :-)
Děkujeme a vřele doporučujeme.

Alergie

Mam fenku APBT, ktora ma alergiu uz skoro na vsetko, od obilnin po rozne druhy masa. Raz som kupila mlete maso bravcove, ktore moze a muselo byt v tom aj zamiesane nieco, co nesmie, lebo sa mi zacala skrabat, plznut a zacali sa jej robit take chrasty. Uzivali sme odporucany pripravok a nadherne sa vsetko napravilo. Tiez mala aj pripravok proti kliestom a super. Dokonca sme mali aj jeden vyrobok spolu, ktory mne pomohol na zaludok neskutocne. Nedam nan dopustit. Moju fenulu uz nejdem liecit nicim inym.....odporucam vsetkymi desiatimi. Maju riesenie na vsetko :)

Inkontinence

Mám 13ti letou novofundlandskou fenku, která je cca od 6 let kastrovaná. Asi od 8 let začala mít malé problémy s inkontinencí, ale s přibývajícím věkem se to neustále zhoršovalo. Vyzkoušeli jsme všechny dostupné veterinární preparáty (prášky, kapky atd.), i lidské preparáty, ale buď nezabraly vůbec, nebo fungovaly jen 14 dní. Nyní jsme cca před měsícem začali podávat přípravky Energyvet a problémy se maximálně zmenšily a fenka se počůrá jen ojediněle a pokud ano, tak jen trošku. I když má na svůj věk energie na rozdávání (chová se jak mladý pes), tak ji za poslední měsíc energie ještě přibyla a dokonce při procházkách i popobíhá. S přípravky jsem velmi spokojena a určitě v jejich podávání budeme pokračovat.

Alergie koně

Mám 19letou Shagya arabku,které před lety veterináři diagnostikovali alergii na pyly a prach. Zimní období, kdy se krmí senem, bylo pro nás utrpením. Kašel se dostavovat dost často. I v létě se jí občas špatně dýchalo. Minulou zimu se ji k tomu ještě spouštěla krev z nosu. Tyto stavy však střídalo období naprosté pohody, to mě utěšovalo v tom, že se jedná skutečně jen o alergii.
Jelikož naše rodina občas užívá preparáty Energy, hledala jsem spásu zde. Díky článku v časopise Animal jsem se dozvěděla o léčbě alergického koně a rozhodla se vám zavolat.
Moc díky za vstřícné vyslyšení našich zdravotních problémů a rady, jak se jich díky přípravkům Energyvet zbavit.
Věřila jsem, že určitě pomohou, ale že výrazné zlepšení nastane již po druhém dni kapání bylinného koncentrátu, jsem ani v duchu nedoufala. Vystřídala jsem postupně díky vaším radám 2 koncentráty a krémy. Ještě sice nejsme úplně na konci léčby, ale kašel ustoupil úplně, kobyla chodí s chutí. Občas se jí sice krev ještě objeví, ale vypadá to, že i to časem zmizí.
Jsem vám moc vděčná a zároveň šťastná, že mohu koni místo chemie poskytnout bylinnou léčbu, která organismus nezatěžuje a přitom pomáhá.

Léčení nemoci

Paní Indrychovou jsem vyhledala koncem června, kdy byla moje sedmiletá fenka po druhé operaci s nepříznivou diagnózou - karcinom mízní uzliny a mléčné žlázy. Pod jejím vedením jsem fence změnila krmení a začala podávat léky na rostlinné bázi. Od té doby uplynuly téměř tři měsíce a pejsek se zatím docela dobře drží, zvládá běžný denní režim a má chuť do života. Věřím, že to zvládneme. Paní Indrychové moc děkuji za její přístup a pomoc a opravdový zájem.

11 štěňátek

Úžasná zkušenost s Energyvet přípravkem.... po cca 16 hodinách, kdy se pořád nechtěl rozjet porod i přes "na můj vklus" již dostatečné známky jeho příchodu jsem fence ráno dala 4 kapky... do hodiny začala bez problémů rodit a odpoledne se počet zastavil na jedenácti

Jak dosáhnout aktivnějšího psa...

Dobrý den, moc děkuji za pomoc u mého ročního psa. Dosud byl málo aktivní na výcviku a obranách, byl takový trošku lenoch. Po poradě s Janou se nám podařilo vybrat správný přípravek a pes se velice rychle zlepšil, začal být aktivnější, živější, lépe se s ním spolupracuje. Značka ideál...moc děkuji :)

otevřená hnisající rána u našeho kocourka

Ahoj Jani, chtěla jsem moc poděkovat za radu ohledně použití přípravku na nehojící se hnisavou ránu. Tři měsíce jsme se s tím trápily, antibiotika pomohly zastavit nekrózu, ale hojení rány rány se vůbec nedařilo. Díky doporučenému přípravku to bylo za 7 dní zaceléné. Děkuju i za Huga.

Přidat nový příspěvek

JANA INDRYCHOVÁ

Topolová 4
783 01 Olomouc
IČO 68182546
DIČ CZ6653252122

tel.: +420 777 225 517
Vytvořeno službou Webnode