Zkušenosti klientů

Alergie

Mam fenku APBT, ktora ma alergiu uz skoro na vsetko, od obilnin po rozne druhy masa. Raz som kupila mlete maso bravcove, ktore moze a muselo byt v tom aj zamiesane nieco, co nesmie, lebo sa mi zacala skrabat, plznut a zacali sa jej robit take chrasty. Uzivali sme odporucany pripravok a nadherne sa vsetko napravilo. Tiez mala aj pripravok proti kliestom a super. Dokonca sme mali aj jeden vyrobok spolu, ktory mne pomohol na zaludok neskutocne. Nedam nan dopustit. Moju fenulu uz nejdem liecit nicim inym.....odporucam vsetkymi desiatimi. Maju riesenie na vsetko :)

Inkontinence

Mám 13ti letou novofundlandskou fenku, která je cca od 6 let kastrovaná. Asi od 8 let začala mít malé problémy s inkontinencí, ale s přibývajícím věkem se to neustále zhoršovalo. Vyzkoušeli jsme všechny dostupné veterinární preparáty (prášky, kapky atd.), i lidské preparáty, ale buď nezabraly vůbec, nebo fungovaly jen 14 dní. Nyní jsme cca před měsícem začali podávat přípravky Energyvet a problémy se maximálně zmenšily a fenka se počůrá jen ojediněle a pokud ano, tak jen trošku. I když má na svůj věk energie na rozdávání (chová se jak mladý pes), tak ji za poslední měsíc energie ještě přibyla a dokonce při procházkách i popobíhá. S přípravky jsem velmi spokojena a určitě v jejich podávání budeme pokračovat.

Alergie koně

Mám 19letou Shagya arabku,které před lety veterináři diagnostikovali alergii na pyly a prach. Zimní období, kdy se krmí senem, bylo pro nás utrpením. Kašel se dostavovat dost často. I v létě se jí občas špatně dýchalo. Minulou zimu se ji k tomu ještě spouštěla krev z nosu. Tyto stavy však střídalo období naprosté pohody, to mě utěšovalo v tom, že se jedná skutečně jen o alergii.
Jelikož naše rodina občas užívá preparáty Energy, hledala jsem spásu zde. Díky článku v časopise Animal jsem se dozvěděla o léčbě alergického koně a rozhodla se vám zavolat.
Moc díky za vstřícné vyslyšení našich zdravotních problémů a rady, jak se jich díky přípravkům Energyvet zbavit.
Věřila jsem, že určitě pomohou, ale že výrazné zlepšení nastane již po druhém dni kapání bylinného koncentrátu, jsem ani v duchu nedoufala. Vystřídala jsem postupně díky vaším radám 2 koncentráty a krémy. Ještě sice nejsme úplně na konci léčby, ale kašel ustoupil úplně, kobyla chodí s chutí. Občas se jí sice krev ještě objeví, ale vypadá to, že i to časem zmizí.
Jsem vám moc vděčná a zároveň šťastná, že mohu koni místo chemie poskytnout bylinnou léčbu, která organismus nezatěžuje a přitom pomáhá.

Léčení nemoci

Paní Indrychovou jsem vyhledala koncem června, kdy byla moje sedmiletá fenka po druhé operaci s nepříznivou diagnózou - karcinom mízní uzliny a mléčné žlázy. Pod jejím vedením jsem fence změnila krmení a začala podávat léky na rostlinné bázi. Od té doby uplynuly téměř tři měsíce a pejsek se zatím docela dobře drží, zvládá běžný denní režim a má chuť do života. Věřím, že to zvládneme. Paní Indrychové moc děkuji za její přístup a pomoc a opravdový zájem.

11 štěňátek

Úžasná zkušenost s Energyvet přípravkem.... po cca 16 hodinách, kdy se pořád nechtěl rozjet porod i přes "na můj vklus" již dostatečné známky jeho příchodu jsem fence ráno dala 4 kapky... do hodiny začala bez problémů rodit a odpoledne se počet zastavil na jedenácti

Jak dosáhnout aktivnějšího psa...

Dobrý den, moc děkuji za pomoc u mého ročního psa. Dosud byl málo aktivní na výcviku a obranách, byl takový trošku lenoch. Po poradě s Janou se nám podařilo vybrat správný přípravek a pes se velice rychle zlepšil, začal být aktivnější, živější, lépe se s ním spolupracuje. Značka ideál...moc děkuji :)

otevřená hnisající rána u našeho kocourka

Ahoj Jani, chtěla jsem moc poděkovat za radu ohledně použití přípravku na nehojící se hnisavou ránu. Tři měsíce jsme se s tím trápily, antibiotika pomohly zastavit nekrózu, ale hojení rány rány se vůbec nedařilo. Díky doporučenému přípravku to bylo za 7 dní zaceléné. Děkuju i za Huga.

Naše gaučová dáma...

Dobrý den, musím napsat svoji zkušenost s přípravky Energyvet...máme fenku bullmastiffa u které diagnostikovali vysoký stupeň DKK, od mala byla velmi liná..málo pohyblivá..po užívání přípravků Energyvet se její pohyblivost výrazně zlepšila..."ožila" začala být veselejší I na procházkách...akčnější...je to sice gaučová dáma, co dlouhé prochajdy moc nemusí vzhledem k jejímu onemocnění...ale s těmito přípravky to jde o moc lépe...

zkušenost s alergií u koně

Dobrý den, u našeho 15 letého valacha se objevovaly neurčité potíže. Do svých 14 let byl zdravý bez potíží. Loni začal velmi špatně snášet vedro, začal kašlat u krmení a postupně se objevily i dýchací obtíže. Dostavil se i alergický záchvat na který ale zabraly atb + steroidy. Nechtěla jsem ale zůstat u chemických léků a hledala jsem alternativní řešení. Jsem velmi ráda, že jsem se seznámila s produkty energyvet a našla jsem tuto bylinnou řadu díky níž se kůň stabilizoval a alergické projevy se výrazně zmírnily. Léčba ještě není u konce, ale koníkovi se daří mnohem lépe a záchvaty pominuly. Produkty Energyvet používáme dle potřeby i u našeho psa a kočičky.

Bachovky

Mám doma pět kočiček, z toho dva kocourky. Jeden byl silně dominantní a druhý kvůli němu neopustil místo za pohovkou. Byl neustále schovaný, bál se vylézt. Po poradě s paní Indrychovou jsme nasadily Bachovy květové esence. Po třítýdenním podávání se vztahy mezi nimi spravily. Submisivní kocourek už se nebojí a dominantní se zklidnil. Sedí vedle sebe a jsou v pohodě. Bachovy esence mně velmi mile překvapily a doporučuji všem, kdo mají různé problémy s chováním zvířat.

Přidat nový příspěvek

JANA INDRYCHOVÁ

Topolová 4
783 01 Olomouc
IČO 68182546
DIČ CZ6653252122

tel.: +420 777 225 517
Vytvořeno službou Webnode